Kolejny szkoleniowiec w Premier League straci pracę!
01.12.2019

Wszystkie angielskie media są zgodne. Będziemy świadkami kolejnego zwolnienia w Premier League. Quique Sanchez Flores jeszcze w niedzielę może pożegnać się ze stanowiskiem w Watfordzie. Klub powinien wkrótce poinformować o zmianie na ławce trenerskiej.

Będzie to już drugie zwolnienie w szeregach “Szerszeni” podczas trwającej kampanii. Na początku września zespół zrezygnował z Javiego Gracii. Hiszpan z powodu fatalnego startu sezonu szybko stracił pracę. 49-latka na stanowisku zastąpił jego rodak, Quique Sanchez Flores, który wrócił do klubu po ponad trzyletniej przerwie. Quique pracował w Watfordzie od 1 lipca 2015 roku do 30 czerwca 2016 roku.

Ponowna przygoda w zespole nie jest jednak udana. Pod wodzą Floresa zawodnicy “Szerszeni” wygrali zaledwie dwa spotkania, przy czym jedno z nich miało miejsce w Carabao Cup. Drużyna zajmuje obecnie ostatnie miejsce w lidze ze stratą sześciu punktów do bezpiecznej lokaty.

Czarę goryczy w kontekście pracy szkoleniowca przelała sobotnia porażka zespołu z ekipą Southampton. Był to bardzo ważny mecz w kontekście dolnej części tabeli. Przed tą rywalizacją, gracze “Świętych” mieli zaledwie jeden punkt przewagi nad Watfordem. Zwycięstwo w starciu z “Szerszeniami” pozwoliło odskoczyć drużynie z St. Mary’s Stadium na kilka oczek.

Tym samym Quique Sanchez Flores pożegna się z posadą po zaledwie 85 dniach pracy. Powrót Hiszpana do klubu można określić mianem kompletnie porażki. Według spekulacji mediów, Floresa zastąpi na stanowisku Chris Hughton, który prowadził wcześniej Brighton.

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO