Kalendarz adwentowy bukmacherów (4 grudnia 2019)
04.12.2019

Bukmacherzy przygotowali kalendarze adwentowe dla swoich klientów, dzięki którym każdego dnia gracze mogą odbierać prezenty. Nie są to jednak standardowe prezenty w formie słodyczy, ale freebety, bardzo korzystne bonusy czy różnego rodzaju promocje. Sprawdziliśmy, jakie niespodzianki przygotował LV BET, TOTALbet i Ewinner na czwarty dzień grudnia 2019 roku.

LV BET

Na dzisiaj, 4 grudnia 2019, LV BET przygotował ofertę, dzięki której gracze mogą otrzymać 10 PLN na grę w dniu jutrzejszym. Dzisiejsza promocja kręci się wokół sportów wirtualnych, bowiem jeśli postawisz taką kwotę na tego rodzaju zakłady, to drugie tyle dostaniesz w prezencie od LV BET. Otrzymany bonus można wykorzystać jedynie w ofercie sportów wirtualnych i musi on zostać obrócony w przeciągu 30 dni pięciokrotnie.

Warto wiedzieć, że zakłady postawione za środki z konta bonusowego nie biorą udziału w promocji.

Ewinner

Bukmacher Ewinner na pierwszą środę swojego kalendarza adwentowego postanowił zaproponować podwyższony kurs na trzy spotkania. Mowa tutaj o meczach angielskiej Premier League:

  • Chelsea – Aston Villa
  • Leicester – Watford
  • Manchester United – Tottenham

Typując wygrane Chelsea, Leicester oraz Tottenhamu poza tą promocją gracze otrzymaliby przelicznik w granicach 4.56, jednak w ramach kalendarza adwentowego od Ewinner klienci otrzymają mnożnik aż 5.00.

ZAREJESTRUJ SIĘ W EWINNER

TOTALbet

Czwarty dzień kalendarza adwentowego w TOTALbet stoi pod znakiem meczu Liverpoolu z Evertonem. Derby Merseyside, jak nazywany jest szlagier pomiędzy ekipami z miasta The Beatles, są zawsze emocjonujące. Bukmacher proponuje 25 PLN do wykorzystania w ramach freebetu. Aby go otrzymać należy skorzystać z oferty przedmeczowej TOTALbet, wybrać minimum jedno zdarzenie na to spotkanie (można dokładać również inne propozycje z innych starć), zagrać kupon za 100 złotych z co najmniej czterema typami, gdzie mnożnik każdego wynosić będzie minimum 1.20.

Warto wiedzieć, że otrzymany freebet może zostać wykorzystany wyłącznie na spotkanie Liverpool – Everton z oferty LIVE.

ZAREJESTRUJ SIĘ W TOTALbet 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO