Śląsk Wrocław – Legia Warszawa. Zapowiedź, typy, kursy
04.12.2019
Ostatnia aktualizacja 6 grudnia, 2019 o 18:32
kurs 2.47
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
Zwycięzca i liczba goli 1,5
2/+

Kiedy wydawało się, że Śląsk Wrocław wpadł w mały dołek, to nagle wszystko się znów odwróciło. Gospodarze niedzielnego spotkania przystępują do osiemnastej kolejki z pierwszego miejsca w tabeli i prawdopodobnie przy pełnych trybunach zmierzą się w meczu przeciwko Legii Warszawa. Szykuje się wielkie piłkarskie święto we Wrocławiu. Zapraszamy do przeczytania zapowiedzi tego spotkania w której poznacie państwo przedmeczowy opis starcia, przewidywane składy oraz zapoznacie się z typami i kursami zaprezentowanymi przez bukmacherów.

Śląsk Wrocław – Legia Warszawa (niedziela, 17:30)

Obie drużyny znajdują się ostatnio w bardzo dobrej formie. Śląsk wygrał ostatnie pięć spotkań w lidze, a Legioniści w sześciu ostatnich ligowych spotkaniach wygrali aż pięciokrotnie. Szykuje się więc nam spotkanie absolutnie na szczycie. Dodatkowo kibice we Wrocławiu wreszcie mają zamiar się zebrać i wygląda na to, że hit osiemnastej kolejki zobaczy komplet widzów. Atmosfera na pewno będzie robić wrażenie i miejmy nadzieję, że piłkarze nie zepsują tego widowiska.

Gospodarze mieli jednak więcej czasu na odpoczynek przed niedzielnym spotkaniem. Śląsk odpadł już wcześniej z rozgrywek Pucharu Polski po porażce z Widzewem Łódź. Goście zapewnili sobie w środku tygodnia awans do ćwierćfinału pokonując drużynę z Łęcznej. Nie było to jednak trudne spotkanie dla Legionistów, więc nie musieli się specjalnie namęczyć. Mecz Pucharu Polski nie powinien więc mieć większego wpływu na przebieg niedzielnego spotkania, ale na pewno Śląsk ma nad Legią minimalną przewagę jeśli chodzi o przygotowanie fizyczne do meczu.

W ostatnich pięciu latach Śląsk wygrał u siebie z Legią tylko raz. Tym razem Wrocławianie znajdują się w naprawdę dobrej formie i kibice mają nadzieję, że uda się pokonać drużynę z Warszawy po raz drugi. Goście za to chcieliby wygrać i odzyskać fotel lidera, który jeszcze niedawno piastowali.

Śląsk Wrocław – Legia Warszawa przewidywane składy

Śląsk Wrocław: Putnocky; Dankowski, Puerto, Golla, Stiglec; Mączyński, Labojko; Pich, Chrapek, Płacheta; Exposito

Legia Warszawa: Majecki; Vesović, Lewczuk, Jędrzejczyj, Karbownik; Antolić, Martins; Wszołek, Luquinhas, Novikovas; Niezgoda

Śląsk Wrocław – Legia Warszawa kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Legia Warszawa. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 1.99. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Śląsk Wrocław – Legia Warszawa, to BETFAN ma na to zdarzenie kurs 3.40. Zwycięstwo gospodarzy wyceniane jest po kursie 3.70.

Śląsk Wrocław – Legia Warszawa nasze typy

Legia jest w naprawdę dobrej dyspozycji i teoretycznie powinna wygrać to spotkanie, ale tak samo Śląsk gra ostatnio dobrze. Będzie to naprawdę wyrównane spotkanie.

Śląsk Wrocław – Legia Warszawa | Typ: Legia Warszawa i powyżej 1,5 goli @ 2.47 BetFan

Śląsk Wrocław – Legia Warszawa | Typ: X i obie drużyny strzelą gola @ 4.60 BetFan

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO