Brescia – Sassuolo. Zapowiedź, typy, kursy

16.12.2019
Ostatnia aktualizacja 20 grudnia, 2019 o 18:24

W środowy wieczór Brescia podejmie na własnym stadionie Sassuolo w ramach zaległego spotkania jeszcze z 7. kolejki Serie A. Zapraszamy do przeczytania zapowiedzi tego spotkania, w której poznacie państwo przedmeczowy opis starcia, przewidywane składy oraz zapoznacie się z typami i kursami zaprezentowanymi przez bukmacherów.

Brescia – Sassuolo zapowiedź (środa, 20:45)

Brescia w ostatnich dwóch meczach odniosła niezwykle ważne zwycięstwa. Pokonała bowiem tak naprawdę bezpośrednich konkurentów w walce o utrzymanie: Spal (skromnie 1:0) i Lecce (przekonująco 3:0). Z dorobkiem trzynastu punktów beniaminek znajduje się co prawda jeszcze na osiemnastym miejscu, czyli w strefie spadkowej, jednak do bezpiecznego miejsca traci już tylko dwa oczka. Brescia przełamała się ostatnio na własnym boisku, jednak ich cztery punktu na dwadzieścia-jeden możliwych to bilans najgorszy w całej lidze.

Sassuolo, mimo że nie przegrywa ostatnio często, to jednak punktuje przeciętnie czym spycha się w dół tabeli. Obecnie zajmuje czternastą pozycję z szesnastoma punktami na koncie i przewagą trzech punktów nad swoim najbliższym przeciwnikiem zajmującym najwyższe z miejsc w strefie spadkowej. W meczach wyjazdowych Neroverdim wiedzie się dosyć słabo: tylko sześć na dwadzieścia-jeden punktów (szesnasty wynik w lidze).

Trener Corini nie będzie mógł skorzystać tylko z Daniele Desseny i Jesse Joronena. Trener De Zerbi natomiast będzie musiał obejśc się bez Vlada Chirichesa, Gregoire Defrela i Andrei Consigliego.

Brescia – Sassuolo przewidywane składy

Brescia: Alfonso – Sabelli, Chancellor, Mangraviti, Mateju – Bisoli, Tonali, Ndoj – Romulo – Torregrossa, Balotelli

Sassuolo: Pegolo – Toljan, Marlon, Ferrari, Kyriakopoulos – Magnanelli, Locatelli – Berardi, Djuricic, Boga – Caputo

Brescia – Sassuolo kursy bukmacherów

Faorytem, choć minimalnym, według bukmacherów jest Brescia. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 2.35 w LVbet. Remis wyceniany jest na 3.65, zaś wygrana Sassuolo na 2.85.


Brescia – Sassuolo nasze typy

Czeka nas wyrównane spotkanie, w którym rzeczywiście ciężko upatrywać wyraźnego faworyta. Możemy spodziewać się bramek z obu stron, a chrapkę na powiększenie swojego dorobku będzie miał niewątpliwie Domenico Berardi.

Brescia – Sassuolo | Typ: powyżej 2.5 gola @1.57 LVbet
Brescia – Sassuolo | Typ: strzelec bramki – Domenico Berardi @2.5 LVbet