Cracovia z pierwszym wzmocnieniem. Zespół zasili Marcos Alvarez!

05.01.2020

Tuż po sezonie 2019/2020, Cracovia będzie mieć nowego napastnika. Marcos Alvarez ustalił warunki kontraktu z polskim klubem, efektem czego po zakończeniu umowy z Osnabruckiem, przeniesie się do ekipy „Pasów”. 

28-letni Marcos Alvarez rozgrywa obecnie jeden z lepszych sezonów w swojej karierze. Snajper drugoligowego VfL Osnabruck strzelił osiem goli oraz zaliczył jedną asystę w siedemnastu ligowych występach. Drużyna Alvareza walczy o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w Niemczech. Zespół plasuje się na szóstej pozycji, a strata do trzeciego Stuttgartu wynosi pięć oczek.

Swój ostatni sezon w ekipie rozgrywa napastnik klubu, Marcos. Alvarez trafił do Osnabrucku w 2017 roku na zasadzie wolnego transferu. Piłkarz przedłużył swój pobyt w drużynie do 2020 roku w kwietniu zeszłego roku. Decyzja okazała się słuszna zarówno dla klubu, jak i samego zawodnika. Alvarez dzięki dobrej postawie w trwającym sezonie znalazł sobie nowy zespół, natomiast VfL Osnabruck nie rozstał się z napastnikiem, który jest obecnie najlepszym strzelcem drużyny.

Z Cracovią Marcos Alvarez związał się trzyletnim kontraktem. Jest to pierwsze wzmocnienie ekipy „Pasów” w 2020 roku.

Fot. YouTube