Wu Lei z pozytywnym testem na koronawirusa!
21.03.2020

Każdy kraj w Europie musi zmagać się z koronawirusem. W niektórych państwach sytuacja wygląda bardzo źle. Do tego grona zalicza się Hiszpanię. W zatrważającym tempie rośnie liczba zakażeń na Półwyspie Iberyjskim. Kolejnym zawodnikiem, u którego test na koronawirusa okazał się pozytywny, jest Wu Lei.

Kilka dni temu, Espanyol oznajmił w oficjalnym komunikacie, iż w klubie wykryto sześć przypadków zakażenia koronawirusem. Nie podano konkretnych nazwisk, więc pozytywne testy mogły być zarówno u zawodników, jak i wśród pracowników zespołu.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

W piątek niektóre media informowały, że zakażony koronawirusem jest Wu Lei. Tę wiadomość potwierdziła w sobotę chińska federacja piłkarska. Zawodnik przebywa obecnie w swojej posiadłości w Barcelonie, gdzie jest izolowany.

Napastnik z Chin w ostatnich miesiącach zyskał sporą popularność w naszym kraju. Wszystko za sprawą jednego ze streamerów, który tak naprawdę wypromował piłkarza w Polsce, korzystając z karty zawodnika w grze FIFA 20.

Fot. YouTube/Apertura Sports

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO