Przemysław Płacheta może trafić do greckiego giganta!

09.04.2020

Bardzo ciekawe informacje docierają do nas z Grecji. Piłkarz Śląska Wrocław, Przemysław Płacheta rzekomo jest w orbicie zainteresowań Olympiakosu Pireus. Wielokrotny mistrz kraju może zapłacić za 22-letniego zawodnika milion euro.

Płacheta do Śląska trafił na początku lipca 2019 roku z Podbeskidzia. Trwająca kampania jest dla Przemysława pierwszym sezonem w najwyższej klasie rozgrywkowej. Jak na razie, gracz występujący najczęściej na lewej stronie boiska radzi sobie bardzo dobrze. 22-latek zdobył trzy gole oraz zaliczył cztery asysty w dwudziestu pięciu ligowych spotkaniach.

Według informacji Dominika Wardzichowskiego ze Sport.pl, który powołuje się na greckiego dziennikarza, Olympiakos Pireus wykazuje spore zainteresowanie polskim zawodnikiem. Uczestnik fazy grupowej obecnej Ligi Mistrzów jest w stanie wyłożyć za piłkarza nawet milion euro.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Płacheta ma w kontrakcie wpisaną klauzulę, która według Sport.pl jest niższa, niż pieniądze, jakie zamierza zainwestować Olympiakos. Oznacza to, iż szanse na transfer Przemysława do Grecji mogą być całkiem spore.

Fot. YouTube/PKO Bank Polski