Szlachetna inicjatywa Legii. Esportowy mecz dedykowany potrzebującym

Legia wraca do gry! Nie chodzi tu jednak o boiskowe starcia, a o charytatywny mecz esportowy, który odbędzie się w Wielką Sobotę.

Wielkanocny Mecz Charytatywny będzie transmitowany na oficjalnym profilu Legii na Facebooku. Jego organizatorem, poza stołecznym klubem, będą Muzeum Powstania Warszawskiego oraz Fundacja Legii. Podczas niego będzie trwać zbiórka funduszy na rzecz Powstańców Warszawskich.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Kto się zmierzy w esportowym starciu? Drużyna Legii będzie reprezentowana przez Michała Karbownika. 18-letni piłkarz spróbuje swoich sił w pojedynku przeciwko mistrzowi Polski w FIFA, Miłoszowi Bogusławskiemu. Przed meczem odbędzie się godzinne studio z udziałem organizatorów.

Zbiórka na rzecz Powstańców Warszawskich ruszyła już w czwartek w serwisie “Zrzutka” [LINK] i będzie trwać do wielkanocnego poniedziałku. Ma na celu zebranie funduszy na leki i żywność dla około tysiąca osób.

Fot. Wikipedia