Bundesliga przygotowana do gry. Na początek wielki hit
21.04.2020

Coraz więcej na to wskazuje, że to Bundesliga jako pierwsza z topowych europejskich lig rozpocznie swoje zmagania. Piłkarze od dłuższego czasu trenują w grupach, a już niebawem może się to ulec zmianie na normalne zajęcia.

Wczoraj rząd z niemiecką federacją debatowali nad możliwością wznowienia rozgrywek. Zgodnie z pierwszymi informacjami, wszystko zostało już dogadane i zawodnicy wrócą do gry. Umowna data to 9 maja, co oznacza, że już za ledwo ponad dwa tygodnie czekają nas pierwsze mecze.

Niemiecki polityk Markus Soder w wywiadzie dla „BILD-a” odparł:

– Warunkiem jest dobrze przemyślana koncepcja. To co przedstawiło DFL pokazuje, że istnieją pewne środki ochronne. Mogę sobie wyobrazić, że możemy wrócić do spotkań bez udziału kibiców.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Wygląda więc na to, że wszystko powoli się klaruje. Bundesliga rozpocznie swoje zmagania jednak od 33 i 34 kolejki, a dopiero później rozegrane zostaną kolejki od 26 do 32. Koniec sezonu zaplanowano na 21 czerwca. 9 maja, czyli już na początku zmagań, szykuje się wielki hit w postaci meczu Borussii Dortmund z RB Lipskiem.