Gennaro Gattuso naciska na klub. Chce nowego kontraktu dla Zielińskiego!
22.04.2020

Spora rewolucja może nastąpić w Napoli podczas letniego okna transferowego. Kilku kluczowych zawodników ma ważne umowy tylko do końca tego lub przyszłego sezonu. W tym gronie jest m.in. Piotr Zieliński. Szkoleniowiec ekipy z Neapolu nie wyobraża sobie drużyny bez polskiego pomocnika, dlatego 25-latek ma wkrótce podpisać kontrakt.

Po zmianie na ławce trenerskiej Napoli, sytuacja Zielińskiego w klubie cały czas jest taka sama. Polak odgrywa ważną rolę, co potwierdzają występy w pierwszym składzie. Wystarczy powiedzieć, że przez cały sezon Piotr Zieliński tylko dwukrotnie nie pojawił się w wyjściowej jedenastce zespołu, rozgrywając i tak wszystkie mecze w Serie A.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Według informacji “Corriere dello Sport”, Gennaro Gattuso nie wyobraża sobie klubu bez Polaka. W związku z tym, szkoleniowiec Napoli skierował swoją prośbę do zarządu, by ten sprawnie zrealizował proces podpisania przez Zielińskiego nowego kontraktu.

Jak informuje wiele włoskich mediów, Gattuso nie ma się o co martwić. 25-latek wkrótce zwiąże się z zespołem nową umową, która zagwarantuje pomocnikowi sporą podwyżkę. Zieliński ma zarabiać 3 miliony euro za sezon.