Kolejny utytułowany klub dołączył do walki o Karbownika
04.05.2020

W ostatnich tygodniach pojawia się wiele doniesień na temat Michała Karbownika. Polak był łączony między innymi z Barceloną, Sevillą, Realem Betis czy rosyjskimi zespołami. Teraz przyszedł czas na kolejny klub.

Zgodnie z informacjami „Daily Record” o Polaka zabiega bowiem Celtic Utytułowany klub obserwuje lewego obrońcę, a jego przedstawiciele już dwukrotnie pojawili się na meczu Legii w tym sezonie. Gra zawodnika na tyle spodobała się ich skautom, że klub z Glasgow poważnie rozważa jego zakup.

W styczniu mistrzowie Szkocji zapłacili około 3,5 miliona funtów za Patryka Klimale. Były napastnik Jagiellonii jednak na ten moment kompletnie nie odnalazł się w nowym otoczeniu. Wartość Karbownika wynosi jednak ponad dwukrotnie więcej, dlatego Celtic musi przygotować się na trudne negocjacje.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

W tym sezonie szkoleniowiec Neil Lennon, po odejściu za 25 milionów funtów do Arsenalu Kierana Tierneya, nie miał jednego wyboru na pozycje lewego defensora. Na tej pozycji występowali tacy grace jak Boli Bolingoli, Greg Taylor czy Jonny Hayes. Karbownik zatem miałby sporą konkurencje w walce o pierwszy plac.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO