Filip Marchwiński w kręgu zainteresowań niemieckiego giganta!

05.05.2020

Coraz więcej młodych piłkarzy z Polski wzbudza zainteresowanie europejskich zespołów. Transfery zawodników z ekstraklasy do Serie A nie wzbudzają już specjalnego zaskoczenia. Rozwój graczy z kraju nad Wisłą bacznie obserwują także czołowe ekipy na świecie. Najbardziej rozchwytywanym piłkarzem wydaje się Michał Karbownik. Na brak ofert narzekać nie będzie także Filip Marchwiński.

18-letni zawodnik Lecha Poznań niedawno związał się z drużyną nową umową, podpisując kontrakt do końca czerwca 2023 roku. Wydaje się zatem, iż transfer Marchwińskiego w najbliższym czasie jest wykluczony.

Trudno będzie Lechowi zatrzymać młodego gracza, jeżeli do siedzib klubu wpłynie atrakcyjna oferta. Według informacji niemieckiego dziennika „Ruhr Nachrichten”, Borussia Dortmund wykazuje zainteresowanie Marchwińskim.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Nie wiadomo jednak, jaki plan miałaby ekipa BVB na 18-latka. Marchwiński w tym sezonie ekstraklasy wystąpił w jedenastu spotkaniach, w których zdobył dwie bramki.