Samuel Umtiti kontuzjowany!
09.05.2020

Hiszpańskie ekipy powoli przygotowują się do wznowienia intensywnych treningów, które mają poprzedzić ponowną rywalizację w LaLiga. Już na starcie, urazu nabawił się Samuel Umtiti. Nie wiadomo jednak, jak długo potrwa rekonwalescencja defensora.

W tym sezonie 26-latek dość często opuszczał mecze Barcelony. Już w połowie września ubiegłego roku piłkarz zmagał się z kontuzją stopy. Następnie, zawodnik miał kłopoty z kolanem. Efekt jest taki, że Umtiti rozegrał raptem 11 spotkań w lidze podczas kampanii 2019/2020.

Niewykluczone, że tuż po wznowieniu rozgrywek, “Duma Katalonii” będzie musiała radzić sobie bez francuskiego obrońcy. Klub poinformował bowiem, iż Samuel Umtiti nabawił się kontuzji mięśnia płaszczkowatego w prawej nodze. Dokładny termin powrotu zawodnika do treningów nie jest znany.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Przykład Samuela Umtitiego potwierdza obawy niektórych ekspertów w kontekście powrotu do treningów po tak długiej przerwie. Niektórzy sugerują, iż plaga kontuzji będzie częstym zjawiskiem wśród piłkarzy.

Fot. YouTube/Olympique Lyonnais

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO