Adam Nawałka mógł zostać trenerem reprezentacji Cypru

Adam Nawałka na razie się nie spieszy ze znalezieniem nowego miejsca pracy. Były selekcjoner reprezentacji Polski wyznał w “Super Expressie”, że miał ofertę prowadzenia kadry Cypru.

Adam Nawałka od roku bez pracy

Adam Nawałka po nieudanej przygodzie w Lechu Poznań od ponad roku pozostaje bez klubu. Od tamtej pory media łączyły go z kilkoma klubami. Latem były selekcjoner miał być z jednym kandydatów na trenera Dynama Kijów, z kolei zimą mówiono o nim w kontekście następcy Ireneusza Mamrota w Jagiellonii.

Otrzymał propozycję z reprezentacji Cypru

Mimo wielu pogłosek na temat jego przyszłości, Nawałka nie prowadził żadnej drużyny od marca ubiegłego roku. W rozmowie dla “Super Expressu” trener wyznał, że miał propozycję z Chin oraz Cypru.

Były wstępne rozmowy (z chińskim klubem przyp. red.), ale nie doszło do ich finalizacji. Tak jak w grudniu, kiedy otrzymałem propozycję poprowadzenia reprezentacji Cypru. Wtedy to ja nie zdecydowałem się na przyjęcie tej oferty – przyznał Nawałka.

Trener odniósł się także do przedłużenia umowy Jerzego Brzęczka, chwaląc PZPN za taki ruch. Ponadto stwierdził, że na razie nie myśli o powrocie do futbolu.

Fot. Wikipedia