Inter wyznaczył nowy cel transferowy!
20.05.2020

Po fiasku przeprowadzki Driesa Mertensa do Mediolanu, Inter musiał skierować swoje zainteresowanie w stronę innego ofensywnego gracza. Jak informują media, drużyna prowadzona przez Antonio Conte szybko wyznaczyła cel. To Edinson Cavani

Dries Mertens wydawał się logicznym rozwiązaniem. Doświadczony Belg mógł uzupełnić napad mediolańskiej ekipy. Dodatkowo, 33-latek miał szansę grać w jednej drużynie ze swoim rodakiem – Romelu Lukaku. Ostatecznie, gracz Napoli nie chciał zasilać ligowego rywala, dlatego wkrótce gracz podpisze nowy kontrakt.

Edinson Cavani celem Interu

Inter szybko znalazł alternatywę. Jak informuje m.in. “Gianluca Di Marzio”, celem klubu na ten moment jest Edinson Cavani. Urugwajczyk, podobnie jak Mertens, ma ważną umowę ze swoim zespołem tylko do końca czerwca 2020 roku. W związku z tym, snajper PSG może być dostępny za darmo.

Jeszcze w styczniu, przeprowadzka Cavaniego wydawała się oczywista. Kryzys wywołany koronawirusem, a także niejasna kwestia wykupu Icardiego spowodowały, iż pojawiała się szansa, by Edinson podpisał z mistrzem Francji nową umowę. Na ten moment transfer wydaje się jednak bardziej prawdopodobny.

Co z Atletico?

Nie jest tajemnicą, iż o Cavaniego w ostatnich miesiącach mocno zabiegał Diego Simeone. Szkoleniowiec Atletico chętnie przywitałby napastnika w Madrycie. Finansowe kłopoty ekipy z LaLiga mogą jednak spowodować, że oferta Interu będzie bardziej atrakcyjna.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO