Mateusz Młyński znalazł się na celowniku Legii Warszawa

Mateusz Młyński niebawem zmieni otoczenie? Z informacji “Super Expressu” wynika, że piłkarz stał się obiektem zainteresowania “Legionistów”.

Młody talent Arki

Młody piłkarz Arki na początku 2020 roku obchodził 19. urodziny. Mimo to, Młyński ma już doświadczenie w PKO Ekstraklasie. Wychowanek GKS-u Przodkowo w najwyższej lidze zadebiutował 11 sierpnia w meczu z Górnikiem Zabrze. Od tamtej pory wystąpił w 30 spotkaniach ekstraklasy, zdobywając cztery bramki i trzy asysty.

Legia chce postawić na młodzieżowców?

Legia Warszawa w ostatnim czasie rozgląda się za młodzieżowcami występującymi na polskich boiskach. W zimowym oknie transferowym do zespołu dołączyli Piotr Pyrdoł oraz Bartosz Slisz. Transakcja z udziałem byłego piłkarza Zagłębia Lubin wyniosła 1,8 mln euro i jest rekordem zakupu przez polski klub.

Transfer już wkrótce?

Według informacji Piotra Koźmińskiego z “SE”, kolejnym młodzieżowcem, który może trafić do Legii, jest Mateusz Młyński. W ostatnim czasie pojawiły się pogłoski o możliwym przedłużeniu kontraktu przez piłkarza Arki. Dotychczasowa umowa 19-latka wygasa z końcem przyszłego sezonu. Czy zawodnik niebawem trafi do Warszawy?

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO