Paweł Brożek złamał rękę!

02.06.2020

W trakcie wtorkowego treningu Wisły Kraków doszło do niefortunnego zdarzenia. Jak poinformował klub za pośrednictwem swoich mediów, Paweł Brożek złamał kość promieniową. Jeszcze w tym tygodniu zawodnik przejdzie operację.

Wytrwałość Pawła Brożka jest godna podziwu. 37-latek nadal z powodzeniem występował w PKO BP Ekstraklasie, co potwierdzały statystyki. Napastnik w trakcie sezonu 2019/2020 zdobył osiem goli oraz zanotował dwie asysty w osiemnastu ligowych potyczkach.

Paweł Brożek złamał rękę

Jak poinformował klub, Paweł Brożek w trakcie wtorkowego treningu złamał kość promieniową. Zaistniała sytuacja wymusza przeprowadzenie odpowiedniej operacji. Zabieg ma nastąpić jeszcze w tym tygodniu.

Co dalej?

W związku ze zdarzeniem, trudno nie podejmować dyskusji w sprawie pożegnania Pawła Brożka z piłką. 37-latek ma ważną umowę do końca czerwca tego roku. Złamana kość promieniowa z pewnością wykluczy zawodnika z gry na pewien czas.

Nie wiadomo zatem, czy Brożek będzie miał okazję pożegnać się z kibicami. Z naszej strony życzymy oczywiście szybkiej i pomyślnej rehabilitacji.

Fot. YouTube/CANAL