Lech Poznań o krok od pozyskania bramkarza. Trwają testy medyczne
04.06.2020

Ostatni występ Mickeya van der Harta przeciwko Legii sprawił, że kibice z Poznania natychmiast oczekiwali od klubu zakupu nowego bramkarza. Lech dość szybko postanowił działać i jest o krok od pozyskania na zasadzie wolnego transferu Filipa Bednarka.

Bednarek trafi do Lecha

27-latek w 2008 roku trafił do Twente, gdzie przechodził po szczeblach drużyn młodzieżowych. W pierwszym zespole zagrał zaledwie jedno spotkanie, a następnie swoich sił próbował w Twente, De Graafschap i ostatnio w Heerenveen. Podczas niedawno zakończonego sezonu Eredivisie rozegrał 6 spotkań, po tym jak kontuzji doznał  Warner Hahn.

Z pewnością będzie to dość ciekawy transfer Lecha, który pozyska bramkarza na zasadzie wolnego transferu. Rozgrywki w Holandii zostały już zakończone, więc „Kolejorz” może bez żadnych problemów negocjować z zawodnikiem. Tym bardziej, że jego umowa z Heerenveen wygasa końcem obecnego miesiąca.

Trwają testy medyczne

Golkiper od czwartkowego poranka przebywa na testach medycznych w Poznaniu i jeżeli przejdzie je pomyślnie, to złoży podpis pod umową z Kolejorzem. Kontrakt z Lechem będzie obowiązywał formalnie od 1 lipca tego roku.

Prywatnie Filip jest bratem Jana Bednarka, zawodnika Southampton.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO