Sevilla – Real Betis. Transmisja LIVE, gdzie oglądać online?
11.06.2020

Po kilku miesiącach przerwy do gry wracają piłkarze w Hiszpanii. Na początek otrzymamy danie w postaci derbów Sewilli, które za każdym razem przynoszą nam wielkie emocje. Czy podobnie będzie także dziś?

Sevilla – Real Betis transmisja LIVE

W lepszy sposób nie mogliśmy rozpocząć zmagań w La Liga. Być może kluby nie są zbliżone do siebie poziomem, ale często pomiędzy nimi dochodzi do fascynujących pojedynków, w których pada wiele bramek.

Sevilla jest na dobrej drodze do uzyskania awansu do Ligi Mistrzów. Jednak drużyna musi mieć na uwadze, że z tyłu znajduje się groźny peleton w postaci Getafe i Atletico Madryt, które także marzą o grze w europejskich pucharach. Trzeba przyznać, że wstrzymanie rozgrywek dla Sevilli przyszło w złym momencie. Drużyna bowiem w trzech ostatnich spotkaniach zdobyła aż 7 punktów.

O ile Sevilla może myśleć nadal o TOP 4, tak Real Betis ugrzązł w środku stawki. Zespół Rubiego potrzebuje kilku dobrych meczów, aby wywalczyć utrzymanie. W dzisiejszym spotkaniu, aby wygrać, będą musieli przełamać swoją złą passę. Betis triumfował tylko raz podczas wszystkich wyjazdowych spotkań w tym sezonie.

Sevilla – Real Betis. Gdzie oglądać?

Transmisję z dzisiejszego meczu przeprowadzi Eleven Sports 1. Spotkanie będzie dostępne także na platformie IPLA.

Sevilla – Real Betis na żywo

Mecz Sevilli z Realem Betis odbędzie się na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan. Ze względu na obecną sytuacje zostanie on rozegrany bez obecności kibiców.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO