Barcelona. Piłkarz złamał protokół La Liga. Kiedy wróci do gry?
11.06.2020

Piłkarze podczas pandemii koronawirusa udowodnili, że często w swoim życiu zdarza im się postępować dość frywolnie. Potwierdzili to między innymi piłkarze Sevilli, czy Luka Jović. Tym razem przyszedł czas na Nelsona Semedo. Piłkarz Barcelony złamał protokół La Liga.

Barcelona. Semedo złamał protokół La Liga

Zgodnie z zarządzeniami władz ligowych, piłkarze powinni unikać zgromadzeń powyżej 15 osób. Portugalczyk zbagatelizował te przepisy i pojawił się na przyjęciu urodzinowym z 19 innymi gośćmi. Osoby na przyjęciu nie nosili również masek na twarzy ani nie przestrzegali zasad dystansu społecznego.

Z tego powodu Semedo będzie póki co trenować samodzielnie, podczas gdy drużyna przygotowuje się do sobotniego spotkania z Realem Mallorca.

Kiedy zatem obrońca wróci do gry? Według „Cat Radio”, defensor przejdzie dzisiaj test na koronwirusa i wówczas klub podejmie decyzje. Jeśli wynik będzie negatywny, piłkarz może ponownie dołączyć do grupy.

Szansa dla Roberto

Wiadomość ta stawia pod znakiem zapytania jego występ w sobotę. Najprawdopodobniej Quique Setien skorzysta zatem z usług Sergiego Roberto.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO