Zagłębie Lubin szuka następcy Dominika Hładuna?

Zagłębie Lubin rozgląda się za nowym bramkarzem. Według portalu “mkszaglebie.pl”, z klubem łączeni są Tomasz Loska i Mateusz Lis.

Bramkarz Zagłębia trafi do Legii?

Wiele wskazuje na to, że Dominik Hładun niebawem opuści Zagłębie Lubin. Umowa golkipera wygasa za rok, a najbliższe okienko transferowe może się okazać dla klubu ostatnią możliwością do gotówkowej transakcji. Na początku roku mówiło się o tym, że bramkarz może zastąpić Radosława Majeckiego w Legii Warszawa. Jak informuje portal “mkszaglebie.pl”, stołeczny klub wciąż obserwuję sytuację zawodnika “Miedziowych”.

Kto zastąpi Dominika Hładuna?

W związku z możliwym odejściem Dominika Hładuna, zarząd “Miedziowych” rozgląda się za jego ewentualnymi następcami. Według “mkszaglebie.pl”, głównymi kandydatami do wzmocnienia braki Zagłębia są Tomasz Loska i Mateusz Lis.

Pierwszy z wyżej wymienionych zawodników obecnie przebywa na wypożyczeniu w Niecieczy z Górnika Zabrze. Były młodzieżowy reprezentant Polski rozegrał w barwach “Słoni” pięć meczów w rundzie wiosennej.

Tymczasem Mateusz Lis jest rezerwowym golkiperem Wisły Kraków. W tym sezonie na placu gry pojawił się tylko raz i spotkania nie może zaliczyć do udanych. “Biała Gwiazda” przegrała bowiem w Pucharze Polski z Błękitnymi Stargard 1:2.