Zagłębie Lubin – ŁKS Łódź. Typy, kursy (19.06.2020)

Zagłębie Lubin zmierzy się na własnym stadionie z ŁKS-em. Czy spotkanie okaże się pokazem skuteczności miedziowej ofensywy? A może drużyna z Łodzi będzie w stanie powtórzyć dobry rezultat z marcowego meczu u siebie? 

Zagłębie Lubin – ŁKS Łódź zapowiedź

Drużyna z Lubina do samego końca miała walczyć o awans do grupy mistrzowskiej. Marzenia “Miedziowych” zakończył jednak remis u siebie z Koroną Kielce 1:1. Również w poprzednim meczu podopieczni Martina Seveli stracili punkty, przegrywając 1:2 z Rakowem. Czy w spotkaniu z ŁKS-em uda im się zrehabilitować?

Tymczasem Łódzki Klub Sportowy ciągle udowadnia, dlaczego wciąż zajmuje ostatnie miejsce i nie ma większych perspektyw na utrzymanie. Podopieczni Wojciecha Stawowego w czterech ostatnich meczach zdobyli zaledwie punkt i tracą już do bezpiecznej lokaty czternaście oczek. Można stwierdzić, że łodzianie są już jedną nogą w I lidze, a nawet już prawie dwoma.

Poprzedni pojedynek między zespołami zakończył się dość sensacyjnie. ŁKS od początku meczu miał przewagę i ostatecznie wygrał 3:2. Czy zespół, który jest już niemal pewny spadku będzie w stanie powalczyć o punkty w Lubinie? Teoretycznie to niemożliwe, aczkolwiek nasza liga jest zawsze pełna niespodzianek.

Zagłębie Lubin – ŁKS Łódź kursy

Bukmacherzy oceniają Zagłębie, jako zdecydowanych faworytów tego starcia (kurs 1.60). Szanse na remis oceniono na 4.25, a wygraną ŁKS-u na 5.20.

Zagłębie Lubin – ŁKS Łódź typy

Mimo słabszej dyspozycji całej drużyny, Bartosz Białek nie zwalnia tempa. 18-latek zdobył gola w meczu z Rakowem, więc może również przeciwko ŁKS-owi znajdzie drogę do bramki. Poza tym, chociaż Zagłębie się w ostatnim czasie zablokowało, w tym sezonie z reguły błyszczy w ofensywnie. Może “Miedziowi” po raz kolejny zdobędą sporo bramek?

Zagłębie – ŁKS | Typ: Bartosz Białek strzeli gola @2.17

Zagłębie – ŁKS | Typ: Liczba goli Zagłębie powyżej 2.5 @2.57

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO