Gdzie trafi Kai Havertz? O transferze zawodnika Bayeru Leverkusen wypowiedział się Hansi Flick

06.07.2020

Nie ustaje lawina spekulacji dotycząca przyszłości Kaia Havertza. O piłkarzu Bayeru Leverkusen wypowiedział się szkoleniowiec Bayernu Monachium, Hansi Flick. 

Oba zespoły zmierzyły się w sobotnim finale Pucharu Niemiec. Bayern pokonał drużynę z Leverkusen 4:2. W doliczonym czasie gry drugą bramkę dla Bayeru zdobył Kai Havertz.

Bayern odpuszcza transfer?

To właśnie między innymi o 20-letniego pomocnika został po meczu zapytany trener Bawarczyków. Hansi Flick przyznał, że w wyniku pandemii kluby nie mogą wydawać tak dużych pieniędzy na zawodników. Mówi się, że „Aptekarze” za swojego zawodnika oczekują kwoty sięgającej 100 milionów euro. Przypomnijmy, że Bayern dokonał już trzech wzmocnień. Klub z Monachium kupił Alexandra Nubela, Leroy’a Sane oraz Tanguy’a Nianzou Kouassiego.

Chelsea albo Real

Jeśli Bayern rzeczywiście nie zdecyduje się na złożenie oferty za Havertza, na placu boju pozostaną dwie drużyny. Bardziej zdecydowana na pozyskanie Niemca jest Chelsea. Real Madryt natomiast zastanawia się, czy sprowadzić piłkarza w najbliższym okienku transferowym, czy jednak wstrzymać się z tym transferem.