Legia Warszawa przetrzebiona urazami. Domagoj Antolić wypada z gry

06.07.2020

Kolejnym kontuzjowanym zawodnikiem warszawskiej Legii jest Domagoj Antolić. Chorwat nie zagra we wtorkowym meczu Pucharu Polski.

Ważny zawodnik zespołu nie będzie mógł wystąpić w nadchodzących spotkaniach. Pewne jest, że nie zagra w jutrzejszym meczu z Cracovią. Z dużym prawdopodobieństwem możemy przypuszczać, że opuści on także następną kolejkę ligową. Niepewny gry jest także Tomas Pekhart.

– W tej chwili wiemy, że do grona zawodników, na których nie możemy liczyć dołączył Domagoj Antolić. To kolejna duża strata. Na pewno nie zagra w meczu z Cracovią. Pod znakiem zapytania stoi też występ Tomasa Pekharta, który boryka się z mocnym stłuczeniem – stwierdził Vuković podczas poniedziałkowej konferencji prasowej.

Duża intensywność spotkań

To kolejna kontuzja w szeregach Legionistów. W najbliższym czasie na murawie nie zobaczymy także Vamary Sanogo, Jose Kante, Marko Vesovicia, Arvydasa Novikovasa oraz Williama Remy’ego. We wtorek o godzinie 20:00 warszawska drużyna podejmie Cracovię w ramach rozgrywek Pucharu Polski.

Podstawowy zawodnik

30-latek był ważnym ogniwem zespołu prowadzonego przez Aleksandara Vukovica w dotychczasowym sezonie. Środkowy pomocnik zagrał w 31 spotkaniach ligowych, w których strzelił 3 gole, a także zanotował 5 asyst. Warszawski klub zimą 2018 roku ściągnął go z drużyny Dinama Zagrzeb, zapłacił za niego kwotę odstępnego w wysokości 750 tys euro.