John Terry zostanie samodzielnym managerem? Bristol City nowym pracodawcą
07.07.2020

Legenda “The Blues” miałaby pójść w podobne ślady jak jego kolega z Chelsea – Frank Lampard i zacząć samotną karierę trenerską na zapleczu Premier League. Anglik jak do tej pory był asystentem w Aston Villi. 

Ciekawą informację podał Frank Khalid – uznany w kontekście fan londyńskiego klubu. Według jego zapewnień nowym trenerem Bristol City ma zostać John Terry, który rozpocząłby swoją samodzielną karierę trenerską. Jest to możliwe, ponieważ po ponad czteroletniej przygodzie z “The Robins” zwolniono Lee Johnsona.

Kolejny wielki

Terry rozpoczynając samotną ścieżkę, stałby się kolejnym po Lampardzie byłym zawodnikiem Chelsea, który został trenerem. Przed laty udowadniał jako kapitan, że jest praktycznie stworzony do tej roli, gdyż wiele razy potrafił kierować drużyną na boisku. Tym samym jest on uważany za jedną z największych legend ekipy ze Stamford Bridge, mając na swoim koncie liczną ilość zdobytych trofeów.

Problemy na zapleczu

Bristol City po wznowieniu rozgrywek jest w totalnym dołku, chociaż jeszcze przed przerwą nie wyglądali wcale lepiej. Ostatni mecz drużyna “The Robins” wygrała 12 lutego, pokonując w tym starciu Derby County. Zatem zadanie przed ewentualnym trenerem może być ogromnie trudne.