Program telewizyjny dla kibiców futbolu. Aktualizowany na bieżąco [10.07-16.07.2020]
10.07.2020
Ostatnia aktualizacja 16 lipca, 2020 o 21:56

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień.

Co warto obejrzeć w tym tygodniu?

Zanim przejdziemy do programu, pragniemy zaznaczyć, że warto do niego wracać, ponieważ cały czas będzie aktualizowany o nowe wydarzenia.

Piątek 10.07.2020

02:00 Polsat Sport Extra
MLS: Montreal Impact – New England Revolution

07:00 Polsat Sport | Polsat Sport News | PolsatSport.pl
Poranek z Polsatem Sport (Krzysztof Wanio)

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Michał Łopaciński, Adam Kotleszka)

12:00 Eurosport 1 | PolsatSport.pl
Liga Mistrzów: Losowanie (Edward Durda | Szymon Rojek)

13:00 Eurosport 1 | PolsatSport.pl
Liga Europy: Losowanie (Edward Durda | Szymon Rojek)

13:00 Kanał Sportowy
Stanowisko (Krzysztof Stanowski)

16:00 Ipla
1. liga: Odra Opole – Wigry Suwałki

17:40 Polsat Sport
1. liga: Sandecja Nowy Sącz – Stal Mielec

18:00 Ipla
1. liga: Chojniczanka Chojnice – Chrobry Głogów

18:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa: Zagłębie Lubin – Wisła Płock (Bartosz Gleń, Grzegorz Mielcarski)

19:30 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
LaLiga: Real Sociedad – Granada CF (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3 | CANAL+ 4K
Super Piątek (Żelisław Żyżyński, Andrzej Juskowiak)

20:10 Polsat Sport
1. liga: Zagłębie Sosnowiec – Warta Poznań

20:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3 | CANAL+ 4K
Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Raków Częstochowa (Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski)

21:15 Eleven Sports 3
Championship: Fulham FC – Cardiff City (Tomasz Zieliński)

21:40 TVP Sport | TVPSport.pl
Sportowy wieczór (Maciej Jabłoński)

22:00 Kanał Sportowy
Hejt Park (Michał Pol, Tomasz Kłos)

22:00 CANAL+ Sport 2
LaLiga: Real Madryt – Deportivo Alaves (Rafał Wolski, Leszek Orłowski)

 

Sobota 11.07.2020

04:30 Polsat Sport Extra
MLS: Seattle Sounders – San Jose Earthquakes

09:00 Kanał Sportowy
Trening piłkarski (Robert Podoliński)

09:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Wojciech Piela, Paweł Paczul)

11:10 TVP Sport | Weszło TV 12:10 Weszło TV
Stan Futbolu (Adam Kotleszka, Mateusz Rokuszewski, Jakub Białek, Maciej Wąsowski, Michał Adamczewski)

12:40 Polsat Sport
1. liga: GKS Jastrzębie – Podbeskidzie Bielsko-Biała

13:30 CANAL+ Sport 2 | CANAL+ 4K
Premier League: Norwich City – West Ham United (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)

13:30 CANAL+ Now
Premier League: Watford FC – Newcastle United (Adrian Olek, Grzegorz Kaczmarczyk)

15:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa: Arka Gdynia – ŁKS Łódź (Piotr Laboga, Kazimierz Węgrzyn)

15:10 Polsat Sport
1. liga: GKS Tychy – Puszcza Niepołomice

16:00 CANAL+ Sport 2
Premier League: Liverpool FC – Burnley FC (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

17:00 CANAL+ Sport | TVP Sport
Ekstraklasa: Studio (Filip Surma, Kamil Kosowski, Michał Żewłakow)
(Sylwia Dekiert, Sebastian Mila, Robert Podoliński)

17:00 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
LaLiga: CA Osasuna – Celta Vigo (Michał Mitrut, Jakub Ostrowski)

17:15 Eleven Sports 1
Serie A: Lazio Rzym – Sassuolo Calcio (Mateusz Święcicki, Tomasz Zieliński)

17:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3 | CANAL+ 4K | TVP 1
Ekstraklasa: Legia Warszawa – Cracovia Kraków (Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki)
(Maciej Iwański, Marcin Żewłakow)

17:40 Polsat Sport
1. liga: Stomil Olsztyn – Miedź Legnica

18:10 Eleven Sports 3
2. Bundesliga: FC Ingolstadt – FC Nurnberg (Julian Kowalski, Tomasz Zieliński)

18:30 CANAL+ Sport 2
Premier League: Sheffield United – Chelsea Londyn (Piotr Domagała, Rafał Nahorny)

19:10 Eleven Sports 1
LaLiga: Studio (Mateusz Majak, Maciej Kruk)

19:30 Eleven Sports 1
LaLiga: Real Valladolid – FC Barcelona (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

19:30 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
Serie A: Brescia Calcio – AS Roma (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa: Wisła Płock – Korona Kielce (Robert Skrzyński, Radosław Majdan)

20:30 Eurosport 1
Eliteserien: Rosenborg BK – Stomsgodset IF (Adam Kotleszka)

21:00 CANAL+ Sport 2
Premier League: Brighton & Hove Albion – Manchester City (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

21:30 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Mikołaj Kruk)

21:45 Eleven Sports 1
Serie A: Juventus Turyn – Atalanta Bergamo (Julian Kowalski, Dominik Guziak)

22:00 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
LaLiga: Atletico Madryt – Real Betis (Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak)

22:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Liga+ (Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski)

22:00 TVP Sport | TVPSport.pl
Sportowy wieczór (Piotr Sobczyński)

22:00 Kanał Sportowy
Mój pierwszy raz (Tomasz Smokowski, Marek Plawgo)

22:00 Weszło FM
Hyde Park (Wojciech Hadaj)

 

Niedziela 12.07.2020

04:30 Polsat Sport Extra
MLS: FC Cincinnati – Columbus Crew

10:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Kamil Gapiński, Adam Kotleszka)

11:00 Polsat Sport | PolsatSport.pl 12:25 PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Marcin Feddek, Cezary Kowalski, Roman Kołtoń, Tomasz Łapiński, Jacek Zieliński, Tomasz Hajto)

12:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin (Rafał Dębiński, Wojciech Jagoda)

12:40 Polsat Sport
1. liga: Radomiak Radom – Olimpia Grudziądz

13:00 CANAL+ Sport 2
Premier League: Wolverhampton Wanderers – Everton FC (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

13:05 TVP 3
2. liga: GKS Katowice – Widzew Łódź (Sławomir Kwiatkowski)

14:00 nSport+
LaLiga: RCD Espanyol – SD Eibar (Michał Kornacki, Leszek Orłowski)

14:30 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
Championship: Swansea City – Leeds United (Tomasz Zieliński)

15:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa: Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok (Rafał Wolski, Kazimierz Węgrzyn)

15:10 Polsat Sport
1. liga: GKS Bełchatów – Termalica Nieciecza

15:15 CANAL+ Sport 2
Premier League: Aston Villa – Crystal Palace (Przemysław Rudzki, Grzegorz Kaczmarczyk)

17:00 CANAL+ Premium | CANAL+ Sport 3
Liga+ Extra (Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak, Maciej Murawski, Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski, Jakub Moder, Aleksandar Vuković)

17:00 CANAL+ Sport 2
LaLiga: Levante UD – Athletic Bilbao (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)

17:15 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
Serie A: Genoa CFC – SPAL Ferrara (Sebastian Chabiniak, Tomasz Zieliński)

17:30 CANAL+ Sport
Premier League: Tottenham Hotspur – Arsenal Londyn (Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski)

17:30 CANAL+ Premium | CANAL+ Sport 3 | CANAL+ 4K
Ekstraklasa: Lech Poznań – Lechia Gdańsk (Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki)

19:00 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Dominik Mucha, Antoni Partum)

19:30 Eleven Sports 1
Serie A: Udinese Calcio – Sampdoria Genua (Julian Kowalski, Piotr Czachowski)

19:30 Eleven Sports 2
Serie A: ACF Fiorentina – Hellas Werona (Mateusz Święcicki, Mikołaj Kruk)

19:30 Eleven Sports 4
Serie A: Parma Calcio – Bologna FC (Michał Mitrut)

19:30 Eleven Sports 3
LaLiga: CD Leganes – Valencia CF (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

19:30 Weszło TV | Weszło FM
Liga Minus (Paweł Paczul, Wojciech Kowalczyk, Mateusz Rokuszewski, Jakub Białek)

20:00 CANAL+ Sport
Premier League: AFC Bournemouth – Leicester City (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

21:30 Przegląd Sportowy
Magazyn Sportowy (Izabela Koprowiak, Robert Błoński, Marcin Szymczyk, Radosław Kucharski)

21:45 Eleven Sports 1
Serie A: SSC Napoli – AC Milan (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

22:00 CANAL+ Sport
LaLiga: Sevilla FC – RCD Mallorca (Cezary Olbrycht, Tomasz Ćwiąkała)

22:00 TVP Sport | TVPSport.pl
Sportowy wieczór (Sylwia Dekiert)

22:00 Weszło FM
Hyde Park (Wojciech Piela, Robert Podoliński)

22:30 Kanał Sportowy
Piłka nocna (Michał Pol, Andrzej Strejlau)

 

Poniedziałek 13.07.2020

00:00 CANAL+ Sport
Sport+ (Marcin Rosłoń, Bartosz Ignacik, Piotr Laboga)

07:00 Polsat Sport | Polsat Sport News | PolsatSport.pl
Poranek z Polsatem Sport (Krzysztof Wanio, Dariusz Kubicki)

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Adam Kotleszka, Samuel Szczygielski)

10:25 Onet | Kanał Sportowy 11:30 Kanał Sportowy Extra
Misja Futbol (Mateusz Borek, Tomasz Smokowski, Adam Kotleszka, Michał Pazdan)

16:00 Kanał Sportowy | Weszło FM
Football, bloody hell! (Wojciech Piela, Jarosław Koliński, Łukasz Kominiak, Jarosław Fojut)

18:00 TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Paweł Wilkowicz, Piotr Żelazny, Dariusz Mioduski)

18:00 Newonce
Kick Off (Przemysław Rudzki, Michał Gutka)

19:00 Newonce
La Polemica (Dominik Piechota)

19:00 TVP Sport | Kanał Sportowy 20:00 Kanał Sportowy
Liga PL (Łukasz Trałka, Jakub Wawrzyniak, Michał Żewłakow, Miroslav Radović, Aleksandar Vuković)

19:30 CANAL+ Sport 2
LaLiga: Villarreal CF – Real Sociedad (Rafał Wolski, Leszek Orłowski)

19:30 Eleven Sports 3 | Eleven Sports 4
LaLiga: Deportivo Alaves – Getafe CF (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

20:00 TVP Sport
Gol (Rafał Patyra, Maciej Iwański, Sebastian Mila, Robert Podoliński, Aleksandar Vuković)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa po godzinach (Filip Surma, Tomasz Wieszczycki, Mateusz Wieteska, Tomasz Salski, Paulina Czarnota-Bojarska)

20:00 Polsat Sport
Magazyn 1. ligi (Marcin Feddek, Tomasz Łapiński, Janusz Kudyba, Dariusz Banasik)

20:00 Sport.pl
Sekcja Piłkarska (Paweł Wilkowicz, Paweł Wszołek)

20:00 Weszło FM
Weszłopolscy (Jakub Białek, Paweł Paczul, Mateusz Rokuszewski, Marek Papszun, Cezary Stefańczyk, Maciej Żurawski)

20:30 Eleven Sports 2
League One: Oxford United – Wycombe Wanderers (Tomasz Zieliński)

21:00 CANAL+ Sport
Premier League: Manchester United – Southampton FC (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

21:45 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
Serie A: Inter Mediolan – Torino FC (Mateusz Święcicki, Dominik Guziak)

22:00 CANAL+ Sport 2 | CANAL+ 4K
LaLiga: Granada CF – Real Madryt (Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała)

22:00 TVP Sport | TVPSport.pl
Sportowy wieczór (Maciej Jabłoński)

23:00 Weszło FM
Hyde Park (Jakub Białek, Paweł Paczul, Mateusz Rokuszewski)

23:00 CANAL+ Sport
Jej Wysokość Premier League (Andrzej Twarowski, Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny, Kamil Kosowski, Mark Clattenburg, Reece James, Romain Saiss, Kelechi Iheanacho)

 

Wtorek 14.07.2020

04:30 Polsat Sport Extra
MLS: Los Angeles Galaxy – Portland Timbers

07:00 Polsat Sport | Polsat Sport News | PolsatSport.pl
Poranek z Polsatem Sport (Paulina Chylewska)

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Michał Łopaciński, Wojciech Piela)

14:00 Kanał Sportowy | Weszło FM
Magazyn Lig Egzotycznych: Gwatemala (Adam Kotleszka, Robert Juszczyk, Luis Swisher)

15:00 Polsat Sport Extra
MLS: Inter Miami – Chicago Fire

16:30 Weszło FM
Die Qualitat (Adam Kotleszka, Piotr Szymczuk, Damian Gąska)

17:00 Kanał Sportowy
LaLiga Bonita (Michał Pol, Jakub Kręcidło, Dominik Piechota, Wojciech Kowalczyk, Natalia Ostrowska)

17:00 Ipla
1. liga: Chojniczanka Chojnice – Zagłębie Sosnowiec

17:30 Ipla
1. liga: Wigry Suwałki – Sandecja Nowy Sącz

18:00 Super Express
Super Sport (Przemysław Ofiara, Piotr Koźmiński, Andrzej Kostyra, Jan Tomaszewski)

18:00 Newonce
Futbol i cała reszta (Przemysław Rudzki, Arkadiusz Sitarz, Kamil Łanka)

18:00 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
Championship: West Bromwich Albion – Fulham FC (Patryk Mirosławski, Tomasz Zieliński)

18:10 Polsat Sport
1. liga: Warta Poznań – GKS Tychy

18:30 Weszło FM
Pierwszoligowiec (Samuel Szczygielski, Szymon Janczyk, Maciej Grygierczyk, Ariel Jakubowski, Ireneusz Kościelniak)

19:00 Weszło TV
Quiz (Paweł Paczul, Mateusz Rokuszewski, Jakub Białek)

19:00 Foot Truck Live
Calcio Truck (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

19:00 Ipla
Do jednej bramki (Paweł Ciszek, Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

19:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Multiliga+ (Rafał Dębiński, Filip Surma, Tomasz Wieszczycki, Marcin Baszczyński, Mariusz Rumak)

20:30 CANAL+ Sport 4 | CANAL+ 4K
Ekstraklasa: Arka Gdynia – Górnik Zabrze (Bartosz Gleń, Kazimierz Węgrzyn)

20:30 CANAL+ Family
Ekstraklasa: Zagłębie Lubin – Wisła Kraków (Żelisław Żyżyński, Wojciech Jagoda)

20:30 CANAL+ Now
Ekstraklasa: ŁKS Łódź – Raków Częstochowa (Piotr Domagała, Maciej Murawski)

20:30 nSport+
Ekstraklasa: Wisła Płock – Korona Kielce (Piotr Laboga, Grzegorz Mielcarski)

20:40 Polsat Sport
1. liga: Stal Mielec – Chrobry Głogów

21:15 CANAL+ Sport 2
Premier League: Chelsea Londyn – Norwich City (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

21:45 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
Serie A: Atalanta Bergamo – Brescia Calcio (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

22:00 TVP Sport | TVPSport.pl
Sportowy wieczór (Maciej Jabłoński)

22:25 Kanał Sportowy | Weszło FM
Hejt Park (Tomasz Smokowski, Adam Kotleszka)

 

Środa 15.07.2020

04:30 Polsat Sport Extra
MLS: Philadelphia Union – Inter Miami

07:00 Polsat Sport | Polsat Sport News | PolsatSport.pl
Poranek z Polsatem Sport (Marek Magiera, Radosław Nawrot)

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Kamil Gapiński, Adam Kotleszka)

10:00 Weszło FM
Tego Słuchaj Wiślaku (Kamil Kania, Bartosz Karcz, Justyna Krupa)

13:00 Kanał Sportowy
Top 10 (Tomasz Smokowski, Leszek Milewski)

17:00 Weszło FM
To My Scyzory (Marcin Długosz, Michał Siejak, Wiktor Lesiak, Daniel Baranowski)

17:45 TVP Sport
2. liga: Skra Częstochowa – Górnik Łęczna (Aleksander Roj – z Częstochowy)

18:00 Weszło FM
Estadio Weszło (Krzysztof Rot, Jakub Kręcidło, Julia Cicha)

18:00 Ipla
1. liga: Puszcza Niepołomice – Stomil Olsztyn

18:10 Polsat Sport
1. liga: Podbeskidzie Bielsko-Biała – Odra Opole

19:00 CANAL+ Sport 2
Premier League: Manchester City – AFC Bournemouth (Przemysław Pełka,  Rafał Nahorny)

19:10 TVP Sport
2. liga: Widzew Łódź – Stal Stalowa Wola (Hubert Bugaj – z Łodzi)

19:30 Eleven Sports 1
Serie A: Bologna FC – SSC Napoli (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

19:30 Eleven Sports 2
Serie A: AC Milan – Parma Calcio (Michał Mitrut, Piotr Czachowski)

19:30 Eleven Sports 3 | Eleven Sports 4
Serie A: Sampdoria Genua – Cagliari Calcio (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

19:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Multiliga+ (Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak, Kazimierz Węgrzyn, Radosław Majdan, Sławomir Stempniewski, Marek Wasiluk)

20:00 TVP Sport
Ekstraklasa: Studio (Jacek Kurowski, Sebastian Mila, Robert Podoliński, Marcin Żewłakow)

20:30 CANAL+ Now | TVP Sport
Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław (Żelisław Żyżyński, Wojciech Jagoda)
(Michał Zawacki, Andrzej Strejlau)

20:30 CANAL+ Premium | CANAL+ Sport 4 | CANAL+ 4K
Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Legia Warszawa (Rafał Wolski, Kamil Kosowski)

20:30 CANAL+ Family
Ekstraklasa: Cracovia Kraków – Lech Poznań (Adam Marchliński, Remigiusz Jezierski)

20:30 nSport+
Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Piast Gliwice (Piotr Laboga, Maciej Murawski)

21:15 CANAL+ Sport 2
Premier League: Arsenal Londyn – Liverpool FC (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

20:40 Polsat Sport
1. liga: Termalica Nieciecza – Radomiak Radom

21:45 Eleven Sports 1
Serie A: Sassuolo Calcio – Juventus Turyn (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

21:45 Eleven Sports 2
Serie A: Udinese Calcio – Lazio Rzym (Julian Kowalski, Mikołaj Kruk)

21:45 Eleven Sports 3
Serie A: AS Roma – Hellas Werona (Mateusz Święcicki, Tomasz Zieliński)

21:45 Eleven Sports 4
Serie A: US Lecce – ACF Fiorentina (Michał Mitrut, Piotr Czachowski)

22:30 TVP Sport | TVPSport.pl
Gol (Jacek Kurowski, Rafał Patyra, Sebastian Mila, Marcin Żewłakow, Krzysztof Brede)

 

Czwartek 16.07.2020

07:00 Polsat Sport | Polsat Sport News | PolsatSport.pl
Poranek z Polsatem Sport (Krzysztof Wanio)

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Wojciech Piela, Samuel Szczygielski, Artur Szalpuk)

12:00 Weszło TV
Liga Minus (Paweł Paczul, Wojciech Kowalczyk, Mateusz Rokuszewski, Jakub Białek)

13:00 Weszło FM
Kiedyś to było: Finały LM 1997-2000 (Kamil Kania, Michał Kołkowski, Błażej Dawidowicz)

14:00 Weszło FM
Stacja Bułgarska (Damian Smyk, Radosław Nawrot, Grzegorz Hałasik, Mateusz Szymandera)

15:00 Polsat Sport Extra
MLS: Atlanta United – FC Cincinnati

15:00 Weszło FM
Trójmiasto jest nasze (Paweł Paczul, Janusz Kupcewicz)

16:00 Weszło FM
Jak uczyć futbolu (Przemysław Mamczak, Dawid Kroczek)

16:00 TVP Sport | Kanał Sportowy 17:00 Kanał Sportowy
Liga PL (Łukasz Trałka, Jakub Wawrzyniak, Michał Żewłakow, Bogusław Leśnodorski, Paweł Bochniewicz, Krzysztof Brede)

17:30 Weszło FM
Czarna eLka (Wojciech Piela, Paweł Gołaszewski, Jan Kałucki, Piotr Włodarczyk)

18:00 ETOTO
Piłkarski Quiz Pod Napięciem (Edward Durda, Roman Kołtoń, Jakub Wawrzyniak, Adam Kotleszka, Tomasz Kłos)

18:00 CANAL+ Sport
Liga Gra (Bartosz Ignacik)

18:00 Eleven Sports 1
Championship: Leeds United – Barnsley FC (Tomasz Zieliński)

18:10 Polsat Sport
1. liga: Miedź Legnica – GKS Bełchatów

19:00 Weszło FM
Głos Portowców (Bartosz Ślusarski, Maciej Chudzik, Adam Krokowski)

19:00 CANAL+ Sport
Premier League: Leicester City – Sheffield United (Przemysław Pełka, Jarosław Koliński)

19:00 CANAL+ Sport 2
Premier League: Everton FC – Aston Villa (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

19:30 Eleven Sports 2
Serie A: Torino FC – Genoa CFC (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

19:30 Eleven Sports 3
LaLiga: SD Eibar – Real Valladolid (Michał Mitrut)

20:00 Przegląd Sportowy
Magazyn Sportowy (Maciej Wąsowski, Łukasz Wachowski, Marek Jóźwiak)

20:40 Polsat Sport
1. liga: Olimpia Grudziądz – GKS Jastrzębie

21:00 Eleven Sports 1
LaLiga: Real Madryt – Villarreal CF (Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda)

21:00 Eleven Sports 3
LaLiga: Real Sociedad – Sevilla FC (Patryk Mirosławski, Mateusz Majak)

21:00 Eleven Sports 4
LaLiga: Real Betis – Deportivo Alaves (Marcin Pawłowski, Michał Świerżyński)

21:00 CANAL+ Online
LaLiga: Athletic Bilbao – CD Leganes (Cezary Olbrycht, Adam Zakrzewski)

21:00 CANAL+ Online
LaLiga: Celta Vigo – Levante UD (Szymon Ratajczak, Wojciech Jagoda)

21:00 nSport+
LaLiga: Getafe CF – Atletico Madryt (Adam Marchliński, Tomasz Lipiński)

21:00 CANAL+ Family
LaLiga: Valencia CF – RCD Espanyol (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)

21:00 CANAL+ Sport 2
LaLiga: FC Barcelona – CA Osasuna (Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała)

21:15 CANAL+ Sport | CANAL+ 4K
Premier League: Crystal Palace – Manchester United (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)

21:15 CANAL+ Now
Premier League: Southampton FC – Brighton & Hove Albion (Piotr Domagała, Grzegorz Kaczmarczyk)

21:45 Eleven Sports 2
Serie A: SPAL Ferrara – Inter Mediolan (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

22:00 Kanał Sportowy
Hejt Park (Krzysztof Stanowski, Paweł Paczul)

22:00 TVP Sport | TVPSport.pl
Sportowy wieczór (Sylwia Dekiert)

23:15 CANAL+ Sport
Face2Face (Tomasz Ćwiąkała, Łukasz Gikiewicz)

500PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO