Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok. Typy, kursy (12.07.2020)

Piast Gliwice zmierzy się na własnym stadionie z Jagiellonią Białystok. Czy podopieczni Waldemara Fornalika umocnią swoją pozycję na podium?

Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok zapowiedź

Piast Gliwice wciąż utrzymuje drugie miejsce w lidze.Poprzednie dwa mecze były trudne dla podopiecznych Waldemara Fornalika. Zespół najpierw grał na wyjeździe z Legią (1:1), a następnie ze Śląskiem (1:0). Drużyna w tym czasie zdobyła cztery punkty i umocniła się na ligowym podium. Wydaje się, że gliwiczanie raczej nie wypuszczą z rąk awansu do eliminacji Ligi Europy.

Z kolei Jagiellonia ma już tylko matematyczne szanse na europejskie puchary, gdyż traci do trzeciego Lecha już osiem punktów na trzy kolejki przed końcem. Zespół jednak może za dobry wynik uznać sam awans do grupy mistrzowskiej. W środku sezonu zespół bowiem okupował miejsca w dolnej ósemce.

Ostatnie trzy mecze zespołów zakończyły się wygranymi Piasta. Na to samo zapowiada się tym razem, gdyż gliwiczanie będą chcieli zapewnić sobie jak najszybciej ligowe podium.

Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok kursy

Według bukmacherów, gliwiczanie wydają się zdecydowanym faworytem tego pojedynku (kurs 1.86). Z kolei kurs na wygraną podopiecznych Iwajło Petewa wynosi 4.40, a na remis 3.50.

Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok typy

Jagiellonia raczej ma małe szanse na punkty w tym pojedynku, patrząc na motywację Piasta, choć raczej nie zapowiada się tutaj na wysokie zwycięstwo. Ostatnio gola dla Piasta na 1:0 zdobył Piotr Parzyszek – może napastnik powtórzy ten wyczyn również w meczu z “Jagą”?

Piast – Jagiellonia | Typ: Piast Gliwice wygra @1.96 BETFAN

Piast – Jagiellonia | Typ: Piotr Parzyszek strzeli gola @2.46 BETFAN

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

Fot. screen Canal+Sport