Daniel Kajzer wróci do Bułgarii? Starania Arki Gdynia mogą spalić na panewce

12.07.2020

Wydawało się, że znany jest klub, w którym bramkarz zagra w nadchodzącym sezonie. Na stole pojawiła się jednak oferta z Bułgarii.

Daniel Kajzer otrzymał ofertę powrotu do swojego poprzedniego klubu, Botewu Płowdiw. To kolejna oferta dla bramkarza. W ostatnich tygodniach wiele źródeł potwierdziło o zaawansowanych negocjacjach z Arką Gdynia, gdzie miałby zastąpić Pavelsa Steinborsa.

Na pewno zmieni pracodawcę

Pewne jest, że Kajzer po sezonie odejdzie ze Śląska Wrocław. Taką informację potwierdził dyrektor sportowy klubu, Dariusz Sztylka, w programie „Weszłopolscy” na antenie radia „Weszło FM”. Podpisano już kontrakt z Michałem Szromnikiem, który w kolejnych rozgrywkach ma być dublerem Matusa Putnocky’ego.

Powrót do Bułgarii?

28-latek nie zagrał w ani jednym meczu ekstraklasy w tym sezonie. Na swoim koncie odnotował zaledwie 1 występ w Pucharze Polski, 3 razy pojawił się na murawie w barwach 3-ligowych rezerw Śląska. Bułgarskie media spekulują o zainteresowaniu ze strony Botewu, gdzie Polak występował przez 2 sezony w latach 2017-2019. Jego obecny kontrakt obowiązuje wygaśnie 30 czerwca 2021 roku.