Premier League: Manchester City szykuje wzmocnienia

14.07.2020

Manchester City planuje ofensywę transferową. Według informacji jakie podaje „Guardian” klub miałby przeznaczyć nawet 150 milionów euro na nowe transfery. Jak donosi „Dail Mail” na radarze włodarzy „The Citizens” jest czterech zawodników. 

Pep Guardiola będzie mógł rywalizować wraz z swoim zespołem do Ligi Mistrzów. Z tej okazji z pewnością postara się o zakup nowych zawodników, mając na uwadze, że z klubem pożegnał się Leroy Sane.

Będą grać dalej

Po ostatniej decyzji Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu w Lozannie wszyscy w klubie z pewnością nie kryli radości. Manchester City został dopuszczony do przyszłych rozgrywek europejskich pucharów, lecz musi zapłacić 10 milionów euro kary. Z tego powodu rysuje się także lepsza przyszłość przed podpisywaniem nowych zawodników. Liga Mistrzów na pewno przyciąga zawodników, więc włodarze „The Citizens” mogą szykować transferową ofensywę.

Przyszłe transfery?

Według „Dail Mail” na liście zawodników, którymi jest zainteresowany klub, są tacy piłkarze jak: Kalidou Koulibaly, David Alaba, Ferran Torres i Lautaro Martínez. Dodatkowo „The Guardian” zaznacza, że wspomniane 150 milionów euro mogłoby zostać wydane, jak Manchester City otrzyma zielone światło od Finansowego Fair Play.