Lautaro Martinez jednak nie trafi do Barcelony? Manchester City włącza się do walki o napastnika Interu Mediolan

16.07.2020

Praktycznie pewne było to, że prędzej czy później Lautaro Martinez dołączy do Barcelony. Okazuje się, że Katalończykom wyrósł poważny konkurent w walce o podpis na kontrakcie argentyńskiego napastnika.

Jak donosi „Sky Sports”, do walki o piłkarza Interu włączył się Manchester City. Martinez miałby wraz z Gabrielem Jesusem przez długie lata stanowić o sile ataku „Obywateli”.

Nagły zwrot akcji?

Tajemnicą poliszynela był fakt, że Barcelona bardzo mocno stara się o transfer snajpera „Nerazzurrich”. Sam zawodnik również bardzo chce występować w drużynie wraz z Leo Messim. Jedyną przeszkodą w przyklepaniu transakcji są kwestie finansowe. Transfer Martineza jest bowiem uzależniony między innymi od szybkiej sprzedaży Philippe Coutinho.

Zastępca Aguero?

Wobec przeciągających się rozmów Interu z Barceloną, do gry postanowił włączyć się Manchester City. Klub z Etihad szuka następcy Sergio Aguero. Legenda „The Citizens” ma już 32. lata, wobec czego Pep Guardiola powoli musi rozglądać się za następcą snajpera. Niewykluczone więc, że Aguero zastąpi na Etihad dziewięć lat młodszy rodak.