Cezary Kucharski o Bartoszu Kapustce: Uważa się za gwiazdę, niewiele osiągnął

16.07.2020

Bartosz Kapustka może trafić do Legii Warszawa. Czy skrzydłowy pasowałby do drużyny prowadzonej przez Aleksandara Vukovicia?

Na łamach portalu „Sport.pl” swoją opinię o Kapustce wyraził Cezary Kucharski. Według byłego reprezentanta Polski niekoniecznie byłby to dobry ruch ze strony Legii. Jednocześnie stwierdził, że zawodnik Leicester City ma niewielki dorobek piłkarski.

Cezary Kucharski:

To wielka niewiadoma. On się uważa za gwiazdę, a niewiele w futbolu osiągnął. Pytanie, czy życie nauczyło go pokory, czy zmieniło go przesiadywanie na ławce. Właściwie przez kilka lat bycie na uboczu prawdziwej piłki. Obawiam się, że on charakterologicznie mógłby nie pasować Vukoviciowi. Dziennikarze uważają Kapustkę za wciąż duże nazwisko, a ja mam nadzieję, że on zszedł na ziemię. Mówi się, że piłkarz jest tak dobry jak jego ostatni mecz, a ja nawet nie wiem jaki był ostatni mecz Kapustki. I chyba nikt tego nie pamięta.

Opuści Anglię

23-latek do Leicester przeszedł latem 2016 roku z Cracovii za kwotę 5 mln euro. Przez ten okres był 2-krotnie wypożyczany, do niemieckiego Freiburga, a  także do belgijskiego Leuven. Ofensywny pomocnik nie zdołał zadebiutować w meczu ligowym pierwszej drużyny Lisów. W jednym z wywiadów Dariusz Mioduski potwierdził, że Legia jest zainteresowana sprowadzeniem uczestnika Euro 2016.