STS bonus powitalny
17.07.2020
Ostatnia aktualizacja 25 sierpnia, 2020 o 16:09

Każdy bukmacher stara się przyciągnąć graczy na wiele sposobów. Jednym z nich jest bonus powitalny, który w każdej firmie bukmacherskiej wygląda trochę inaczej. Jak wygląda bonus powitalny w STS? Jakie są warunki obrotu i jak go zdobyć? Więcej o bonusie powitalnym
w poniższym tekście.

Informacje wstępne o STS

STS to największy bukmacher na polskim rynku. Nie dziwi więc, że w jego ofercie znajdziemy jeden
z ciekawszych bonusów powitalnych. Promocja wyróżnia się przejrzystością zasad i łatwością otrzymania samego bonusu. Sama promocja nosi nazwę „Pewne 1200zł na start”. Bonus powitalny to jedna z kilku promocji, które STS proponuje swoim klientom. Nowi klienci na początku powinni zwrócić uwagę właśnie na ten bonus, gdyż decyzję o jego odebraniu trzeba podjąć już podczas rejestracji.

Jak zdobyć bonus powitalny w STS?

Aby otrzymać na swoje konto gracza STS bonus powitalny wystarczy przy rejestracji zaznaczyć zgodę na otrzymanie bonusu startowego. Trzeba w tym miejscu pamiętać, że rejestracja jest bardzo jasna
i trwa bardzo krótko. Bukmacher przeprowadza swojego klienta przez cały proces rejestracji w bardzo prosty sposób i już po chwili można się cieszyć grą w zakładach bukmacherskich wraz z bonusem powitalnym.

Następnym krokiem jest dokonanie depozytu poprzez jedną z wielu metod wpłat dostępnych na stronie STS. Wpłacone środki błyskawicznie pojawią się na koncie gracza wraz z bonusem, którego wartość będzie równa wartości dokonanej pierwszej wpłaty. Maksymalna kwota bonusu powitalnego to 1200 PLN. Konto bonusowe zostanie zasilone od razu po dokonaniu wpłaty.

Zarejestruj się w STS z kodem FUTBOLNEWS i odbierz freebet w wysokości 29 PLN oraz bonus 100% od depozytu do kwoty 1200 PLN!

Obrót bonusem powitalnym w STS

Kwestia obrotu bonusem powitalnym STS jest jasno określona przez bukmachera. W celu „uwolnienia” środków bonusowych należy obstawiać kupony z kursem minimalnym 1.91. W ich skład mogą wchodzić zdarzenia z niższymi kursami, jednak kurs łączny musi wynosić minimum wspomniane 1.91.

Oprócz tego trzeba pamiętać, że do obrotu wliczają się zakłady przedmeczowe oraz z oferty na żywo. Wyłączone z tego są kupony typu maxikombi, bezpieczny zakład, kupony wypłacone metodą Cash-out, Hit Dnia, kupony w całości rozliczone jako zwrot oraz kupony przegrane. Do obrotu wliczane są stawki z kuponów wygranych.

Saldo bonusowe i saldo główne są oddzielnymi rachunkami, więc przy obrocie należy korzystać z salda bonusowego. Aby tak zrobić trzeba przed obstawieniem kuponu zaznaczyć pole „BONUS” w prawym górnym rogu strony.

Zasady obrotu bonusem powitalnym w STS są jasne:

 • kurs całkowity na kuponie równy minimum 1.91;
 • trzykrotny obrót kwotą bonusu powitalnego;
 • do obrotu bonusem powitalnym wliczają się zakłady przedmeczowe oraz na żywo;
 • do obrotu wliczają się stawki wygranych kuponów zagranych z salda bonusowego;
 • saldo główne oraz saldo bonusowe są oddzielnymi źródłami na grę w zakładach;
 • do obrotu bonusem startowym nie liczą się: zakłady maxikombi, zakład bezpieczny, kupony wypłacone w opcji Cash-out, Hit Dnia, kupony rozliczone w całości jako zwrot, po kursie 1.0
  i kupony przegrane.

Chcąc zagrać za środki bonusowe należy zaznaczyć okienko „BONUS” w górnym rogu strony STS.

W celu sprawdzenia stanu obrotu bonusem powitalnym w STS należy udać się do zakładki „MOJE KONTO”. Po lewej stronie znajdziemy pozycję „Obrót pozostały do transferu środków bonusowych na konto depozytowe”, w którym znajduje się informacja o tym za jaką kwotę należy jeszcze zagrać środkami z konta bonusowego.

Bonus a aplikacja mobilna STS

Grać za środki bonusowe można również za pośrednictwem aplikacji mobilnej STS. Bukmacher umożliwia pełną funkcjonalność przy obstawianiu mobilnym, więc korzystając z aplikacji gracze mogą korzystać z wszystkiego, co STS oferuje również na swojej stronie internetowej i w punktach stacjonarnych.

Opinia redakcji o bonusie powitalnym w STS

Bonus powitalny w STS należy ocenić pozytywnie. Na plus zdecydowanie są jasne zasady obrotu oraz sama kwota bonusu, która może wynieść nawet 1200zł. Żeby przekształcić saldo bonusowe w żywą gotówkę należy obstawiać kupony z minimalnym kursem 1.91. Kwota bonusu podlega trzykrotnemu obrotowi. Są to dosyć standardowe warunki, które stawia większość bukmacherów w przypadku bonusów na start oraz innych o podobnym znaczeniu.

Docenić trzeba także prostotę całego systemu otrzymania bonusu powitalnego. Aby go otrzymać należy jedynie zaznaczyć odpowiednią zgodę przy zakładaniu konta na stronie STS.

Przy obracaniu bonusem należy jednak pamiętać które rynki możemy obstawiać w celu „uwolnienia” bonusu. Są to zakłady przedmeczowe oraz na żywo. Dzięki temu każdy gracz ma sporo możliwości, żeby w krótkim czasie spełnić wszystkie wymagania w celu przekształcenia salda bonusowego
w prawdziwe pieniądze.

Na plus należy także ocenić zaangażowanie znanych osobistości w promocję bukmachera. Przy bonusie powitalnym możemy znaleźć sylwetkę Petera Schmeichela – jednego z międzynarodowych ambasadorów STS. Znane postacie ze świata sportu budują siłę firmy oraz stwarzają bezpieczną atmosferę wokół całych zakładów na stronie bukmachera.

Plusy bonusu powitalnego w STS

 • prosta metoda przyznawania bonusu powitalnego;
 • jasne i przejrzyste metody obrotu bonusem powitalnym;
 • kwota bonusu powitalnego w STS aż do 1200zł;
 • obrót bonusem powitalnym dostępny w zakładach na żywo;
 • zasilenie salda bonusowego od razu po dokonaniu pierwszej wpłaty;
 • możliwość wykorzystania niższych kursów przy obrocie bonusem powitalnym (łączny kurs na kuponie minimum 1.91);
 • przejrzysty system pozwalający sprawdzić pozostałą kwotę potrzebną do obrotu, aby „uwolnić” bonus powitalny;
 • promowanie bukmachera i jego promocji przez znane osobistości ze świata sportu.

Minusy bonusu powitalnego w STS

 • zaliczanie do obrotu bonusem powitalnym jedynie stawek z wygranych kuponów;
 • zaliczanie do obrotu bonusem powitalnym jedynie niektórych rodzajów kuponów.

Pytania i odpowiedzi

Temat bonusu powitalnego w STS generuje zawsze wiele pytań. Oto odpowiedzi na najpopularniejsze.

Jak otrzymać bonus powitalny w STS?

Aby otrzymać bonus powitalny w STS należy przy rejestracji zaznaczyć opcję: „Chcę otrzymać swój bonus startowy”.

Kiedy bonus pojawi się na koncie?

Bonus zostaje dopisany do konta gracza wraz z pierwszą wpłatą.

Jaki jest minimalny kurs na kuponie wliczającym się do obrotu bonusem powitalnym w STS?

Kurs całkowity na kuponie musi być równy minimum 1.91.

W jaki sposób obstawić kupon za środki bonusowe?

W celu zagrania kuponu za środki bonusowe należy przed zawarciem kuponu nacisnąć na okienko „Bonus” w prawym górnym rogu strony STS.

Czy zakłady na żywo wliczają się do obrotu bonusem powitalnym w STS?

Tak, zakłady na żywo zaliczane są do obrotu bonusem powitalnym w STS.

Ile dostanę bonusu przy wpłacie 100zł?

Przy wpłacie o wartości 100zł na konto gracza zostanie dopisany bonus o wartości 100zł. Wartość bonusu jest równa wartości pierwszej wpłaty do 1200zł.

Ile razy trzeba obrócić kwotą bonusu, żeby móc wypłacić środki?

Żeby wypłacić środki z salda bonusowego należy dokonać trzykrotnego obrotu wartością bonusu powitalnego.

Czy kupony maxikombi wliczają się do obrotu bonusem powitalnym w STS?

Nie, kupony maxikombi nie wliczają się do obrotu bonusem powitalnym w STS.

Czy kupony, w których wykorzystano opcję Cash-out wliczają się do obrotu bonusem powitalnym w STS?

Nie, kupony, przy których skorzystano z opcji Cash-out nie wliczają się do obrotu bonusem powitalnym w STS.

Zarejestruj się w STS z kodem FUTBOLNEWS i odbierz freebet w wysokości 29 PLN oraz bonus 100% od depozytu do kwoty 1200 PLN!