Legia Warszawa poszukuje bramkarza. Vaclav Hladky na radarze

17.07.2020

Spekulacji związanych z potencjalnymi wzmocnieniami mistrza Polski ciąg dalszy. Media informują o zainteresowaniu kolejnym bramkarzem.

Odejście Radosława Majeckiego z Legii Warszawa spowodowało lawinę spekulacji na temat jego ewentualnego następcy. W kontekście przejścia do stołecznego klubu wymieniano już wiele nazwisk. Zawodnicy bliżej znani polskim kibicom, to Dominik Hładun, Artur Boruc oraz Dusan Kuciak.

Wybierze Legię?

Legioniści wykazują zainteresowanie sprowadzeniem Vaclava Hladky’ego. Czech pozostaje obecnie piłkarzem bez klubu. Poprzedni okres spędził w szkockim St. Mirren FC. Doświadczony bramkarz rzekomo ma oferty także z Celtiku Glasgow oraz Slavii Praga.

Z kartą na ręku

29-latek w sezonie 2019/20 zagrał 29 razy w lidze szkockiej, 10-krotnie zdołał zachować czyste konto. W St. Mirren spędził 2 lata. Wcześniej występował w Zbrojovce Brno oraz Slovanie Liberec. W przeszłości zanotował także 5 występów w młodzieżowej reprezentacji swojego kraju. Hladky jest wyceniany na kwotę 400 tys. euro przez portal „Transfermarkt.de”.