Wisła Kraków – Arka Gdynia. Typy, kursy (18.07.2020)

18.07.2020

Kwestia spadkowiczów w PKO BP Ekstraklasie jest już rozstrzygnięta. Z ekstraklasą pożegnają się ŁKS, Korona oraz Arka. W ramach 37. kolejki, Wisła Kraków zmierzy się z gdyńską ekipą. „Biała Gwiazda” z pewnością spróbuje potwierdzić, dlaczego wywalczyła sobie utrzymanie kosztem m.in. Arki. 

Wisła Kraków – Arka Gdynia zapowiedź (sobota, 17:30)

Plan został wykonany. Wisła Kraków będzie rywalizować w najwyższej klasie rozgrywkowej w trakcie sezonu 2020/2021. Trzynaste miejsce na koniec kampanii z pewnością nie jest szczytem marzeń kibiców „Białej Gwiazdy”. W związku z tym, podopieczni Skowronka spróbują powalczyć o dobre zakończenie sezonu.

Zespół z Gdynii z kolei musi pogodzić się z losem. Piłkarze Ireneusza Mamrota w następnym sezonie będą walczyć o szybki powrót do ekstraklasy. Arka może jednak nieco zrekompensować się kibicom, wygrywając mecz z zespołem, który toczył największy bój o utrzymanie.

Wisła Kraków – Arka Gdynia kursy bukmacherów

Faworytem spotkania jest Wisła Kraków. Kurs na gospodarzy wynosi 2.02. Z kolei zwycięstwo gości oceniane jest na kurs 3.55. Remis w meczu bukmacherzy oszacowali na kurs 3.60.

Wisła Kraków – Arka Gdynia typy

Wisła Kraków powinna poradzić sobie z Arką. Los chciał, że ekipa z Krakowa w ostatniej kolejce ma okazję pożegnać się ze swoimi kibicami, więc trzy punkty powinny zostać przy Reymonta.

Wisła Kraków – Arka Gdynia | Typ: Wisła Kraków wygra mecz 2.02 @ BETFAN

Wisła Kraków – Arka Gdynia | Typ: Wisła Kraków wygra i obie drużyny strzelą gola 3.35 @ BETFAN 

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!