Manchester United cały czas walczy o Jadona Sancho. Kolejna oferta ze strony „Czerwonych Diabłów”

21.07.2020

Manchester United nie ustaje w próbach pozyskania Jadona Sancho. Angielski klub złożył za piłkarza ofertę w wysokości 80 milionów funtów. 

Według informacji „Daily Star”, jest to ostateczna propozycja ze strony „Czerwonych Diabłów”. Borussia Dortmund ma jednak oczekiwać za skrzydłowego 100 milionów funtów.

Główny cel transferowy

Nie jest tajemnicą, że transfer Jadona Sancho jest dla Manchesteru United priorytetem podczas najbliższego okienka. Sam piłkarz rzekomo chciałby wrócić na Wyspy. Pytanie, czy angielski klub podoła żądaniom BVB. Wicemistrzowie Niemiec oczekują za swojego zawodnika 100 milionów funtów. Może to być problematyczne, biorąc pod uwagę straty, jakie poniosły „Czerwone Diabły” w wyniku pandemii koronawirusa.

Czołowy zawodnik Bundesligi

Liczby najlepiej pokazują, dlaczego Jadon Sancho jest tak pożądanym piłkarzem. 20-latek w zakończonym sezonie Bundesligi osiągnął imponujące statystyki. W 32. meczach strzelił bowiem 17. bramek i zaliczył tyle samo asyst. W klasyfikacji kanadyjskiej wyprzedzili go jedynie Robert Lewandowski oraz Timo Werner.