Zinedine Zidane na dłużej w Realu Madryt. Odbył rozmowę z Florentino Perezem

23.07.2020

W ostatnich dniach media obiegły spekulacje na temat możliwego odejścia menadżera mistrzów Hiszpanii. Wątpliwości zostały rozwiane.

Real Madryt 16 lipca został najlepszą drużyną ligi hiszpańskiej. Chwilę po tym sukcesie na różnych łamach pojawiły się wątpliwości odnośnie przyszłości Zinedine’a Zidane’a. Na jednej z konferencji prasowych przyznał, że wszystko się może wydarzyć.

Deklaracja Zidane’a

Najprawdopodobniej Francuz pozostanie jednak w stolicy. Według hiszpańskiego dziennika „Marca”, Zidane miał odbyć spotkanie z prezesem Florentino Perezem, podczas którego zadeklarował pozostanie przy zespole Królewskich przynajmniej na kolejny sezon. Jego obecna umowa obowiązuje jeszcze przez 2 lata.

Udany powrót

47-latek ponownie objął funkcję trenera klubu z Santiago Bernabeu w marcu ubiegłego roku. Zastąpił wówczas Argentyńczyka Santiago Solariego. Przez ten okres poprowadził Real w 61 spotkaniach, w których zanotował średnią punktową wynoszącą 2,08 na mecz. Głównym celem na najbliższy czas powinien być dobry rezultat w Lidze Mistrzów.