Program dla kibiców futbolu. Aktualizowany na bieżąco [24-30.07.2020]
24.07.2020
Ostatnia aktualizacja 30 lipca, 2020 o 21:09

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień.

Co warto obejrzeć w tym tygodniu?

Zanim przejdziemy do programu, pragniemy zaznaczyć, że warto do niego wracać, ponieważ cały czas będzie aktualizowany o nowe wydarzenia.

Piątek 24.07.2020

04:30 Polsat Sport Extra
MLS: Los Angeles FC – Portland Timbers

07:00 Polsat Sport | Polsat Sport News | PolsatSport.pl
Poranek z Polsatem Sport (Szymon Zaworski, Jakub Polkowski, Bożydar Iwanow)

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Adam Kotleszka, Wojciech Piela)

13:00 Kanał Sportowy
Stanowisko (Krzysztof Stanowski)

14:00 Weszło FM
Podsumowanie ekstraklasy: Raków Częstochowa (Kamil Kania, Przemysław Michalak, Wojciech Cygan, Marek Papszun)

18:00 Polsat Sport
Puchar Polski: Studio (Szymon Rojek, Tomasz Hajto, Paweł Golański, Paweł Kryszałowicz, Marek Jóźwiak)
(Przemysław Iwańczyk, Roman Kołtoń, Dariusz Dziekanowski, Paweł Wojtala – z Lublina)

20:00 Polsat Sport | Polsat
Puchar Polski: Cracovia Kraków – Lechia Gdańsk (Bożydar Iwanow, Jerzy Engel – z Lublina)

21:00 Polsat Sport News
Puchar Francji: Paris Saint-Germain – AS Saint-Etienne (Piotr Przybysz)

21:45 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
Serie A: AC Milan – Atalanta Bergamo (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

22:00 Kanał Sportowy
Hejt Park (Krzysztof Stanowski, Maciej Bartoszek)

22:00 Weszło FM
Hyde Park (Samuel Szczygielski, Wojciech Kowalczyk)

22:00 TVP Sport | TVPSport.pl
Sportowy wieczór (Maciej Jabłoński)

 

Sobota 25.07.2020

08:30 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Wojciech Piela, Samuel Szczygielski)

09:00 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
A-League: Wellington Phoenix – Adelaide United (Sebastian Chabiniak)

09:00 Kanał Sportowy
Trening piłkarski (Robert Podoliński)

10:25 TVP Sport | Weszło TV | Weszło FM 11:25 Weszło TV | Weszło FM
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Wojciech Kowalczyk, Wojciech Piela, Michał Siejak, Maciej Bartoszek)

16:30 Polsat Sport
1. liga: Studio (Szymon Rojek, Tomasz Łapiński, Janusz Kudyba, Jarosław Skrobacz, Dariusz Dudek)

17:00 TVP Sport
2. liga: Widzew Łódź – Znicz Pruszków | GKS Katowice – Resovia Rzeszów | Legionovia Legionowo – Górnik Łęczna (Michał Zawacki, Andrzej Strejlau)

17:00 TVP 3 Łódź
2. liga: Widzew Łódź – Znicz Pruszków

17:00 TVP 3 Katowice
2. liga: GKS Katowice – Resovia Rzeszów

17:15 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
Serie A: Brescia Calcio – Parma Calcio (Julian Kowalski, Tomasz Zieliński)

17:40 Polsat Sport
1. liga: Termalica Nieciecza – Odra Opole (Cezary Kowalski, Tomasz Łapiński)

17:40 Polsat Sport Extra
1. liga: GKS Tychy – GKS Bełchatów (Piotr Przybysz, Paweł Golański)

17:40 Polsat Sport Premium 1
1. liga: Stal Mielec – Chojniczanka Chojnice

17:40 Polsat Sport Premium 2
1. liga: Olimpia Grudziądz – Sandecja Nowy Sącz

17:40 Ipla
1. liga: Podbeskidzie Bielsko-Biała – Olimpia Grudziądz

17:40 Ipla
1. liga: Miedź Legnica – GKS Jastrzębie

17:40 Ipla
1. liga: Puszcza Niepołomice – Radomiak Radom

17:40 Ipla
1. liga: Warta Poznań – Stomil Olsztyn

17:40 Ipla
1. liga: Wigry Suwałki – Zagłębie Sosnowiec

19:00 Weszło FM
Podsumowanie ekstraklasy: Wisła Płock (Kamil Kania, Maciej Wąsowski, Mariusz Kondak)

19:10 Eleven Sports 1
Serie A: Studio  (Mateusz Majak, Mikołaj Kruk)

19:30 Eleven Sports 11 | Eleven Sports 4
Serie A: Genoa CFC – Inter Mediolan (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

21:45 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
Serie A: SSC Napoli – Sassuolo Calcio (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

22:00 Kanał Sportowy
Mój pierwszy raz (Tomasz Smokowski, Wojciech Kowalczyk)

22:00 Weszło FM
Hyde Park (Wojciech Hadaj)

23:25 TVP Sport | TVPSport.pl
Sportowy wieczór (Piotr Sobczyński)

 

Niedziela 26.07.2020

02:00 Polsat Sport Extra
MLS: Orlando City – Montreal Impact

04:30 Polsat Sport Extra
MLS: Philadelphia Union – New England Revolution

10:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Dariusz Urbanowicz, Adam Kotleszka)

11:00 Polsat Sport | PolsatSport.pl 12:25 PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Przemysław Iwańczyk, Tomasz Hajto, Dariusz Wdowczyk, Maciej Sawicki, Zbigniew Boniek, Michał Probierz)

16:00 Weszło FM
Podsumowanie ekstraklasy: Górnik Zabrze (Samuel Szczygielski, Przemysław Michalak, Szymon Podstufka)

17:00 CANAL+ Sport
Premier League: Multiliga (Filip Surma)

17:00 CANAL+ Sport 2
Premier League: Chelsea Londyn – Wolverhampton Wanderers (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

17:00 CANAL+ Now
Premier League: Crystal Palace – Tottenham Hotspur (Piotr Glamowski, Grzegorz Kaczmarczyk)

17:00 CANAL+ Premium | CANAL+ 4K
Premier League: Leicester City – Manchester United (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

17:00 CANAL+ Sport Online
Premier League: Newcastle United – Liverpool FC (Krzysztof Marciniak)

17:00 CANAL+ Sport Online
Premier League: Manchester City – Norwich City (Tomasz Ćwiąkała)

17:00 CANAL+ Sport Online
Premier League: Arsenal Londyn – Watford FC (Żelisław Żyżyński)

17:00 CANAL+ Sport Online
Premier League: West Ham United – Aston Villa (Piotr Domagała)

17:00 CANAL+ Sport Online
Premier League: Everton FC – AFC Bournemouth (Adrian Olek)

17:00 CANAL+ Sport Online
Premier League: Southampton FC – Sheffield United (Adam Zakrzewski)

17:00 CANAL+ Sport Online
Premier League: Burnley FC – Brighton & Hove Albion (Edward Durda)

17:15 Eleven Sports 2
Serie A: Bologna FC – US Lecce (Mateusz Święcicki, Dominik Guziak)

19:10 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Dominik Mucha)

19:15 CANAL+ Sport
Jej Wysokość Premier League (Andrzej Twarowski, Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki, Rafał Nahorny, Łukasz Fabiański, Theo Walcott, Mark Clattenburg)

19:30 Eleven Sports 3
Championship: Swansea City – Brentford FC (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

19:30 Eleven Sports 1
Serie A: Hellas Werona – Lazio Rzym (Julian Kowalski, Filip Kapica)

19:30 Eleven Sports 2
Serie A: AS Roma – ACF Fiorentina (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

19:30 Eleven Sports 4
Serie A: Cagliari Calcio – Udinese Calcio (Michał Mitrut, Mikołaj Kruk)

21:45 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
Serie A: Juventus Turyn – Sampdoria Genua (Mateusz Święcicki, Dominik Guziak)

22:00 TVP Sport | TVPSport.pl
Sportowy wieczór (Sylwia Dekiert)

22:30 Kanał Sportowy
Piłka nocna (Michał Pol, Andrzej Strejlau)

 

Poniedziałek 27.07.2020

02:30 Polsat Sport Extra
MLS: Toronto FC – New York City

05:00 Polsat Sport Extra
MLS: Sporting Kansas City – Vancouver Whitecaps

07:00 Polsat Sport | Polsat Sport News | PolsatSport.pl
Poranek z Polsatem Sport (Przemysław Iwańczyk, Janusz Kudyba)

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Kamil Gapiński, Adam Kotleszka, Antoni Partum, Artur Derbin, Jerzy Dudek)

10:25 Onet | Kanał Sportowy 11:30 Kanał Sportowy Extra
Misja Futbol (Mateusz Borek, Tomasz Smokowski, Wojciech Piela, Łukasz Olkowicz, Mateusz Wdowiak, Filip Jagiełło)

15:00 Weszło FM
Podsumowanie ekstraklasy: Jagiellonia Białystok (Kamil Kania, Jan Mazurek)

16:00 Kanał Sportowy | Weszło FM
Football, bloody hell! (Wojciech Piela, Jarosław Koliński, Piotr Domagała, Łukasz Fabiański)

18:00 Newonce
Kick Off (Przemysław Rudzki, Michał Gutka)

19:00 Newonce
La Polemica (Dominik Piechota)

20:00 TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Michał Czechowicz, Piotr Żelazny)

20:10 Polsat Sport Extra
Magazyn 1. ligi (Szymon Rojek, Tomasz Łapiński, Janusz Kudyba, Dariusz Banasik, Piotr Tworek, Ireneusz Kościelniak, Mariusz Lewandowski)

20:45 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
Championship: Cardiff City – Fulham FC (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

22:00 TVP Sport | TVPSport.pl
Sportowy wieczór (Maciej Jabłoński)

22:00 Weszło FM
Hyde Park (Wojciech Hadaj, Oskar Śliwowski, Michał Adamczewski)

 

Wtorek 28.07.2020

02:30 Polsat Sport Extra
MLS: San Jose Earthquakes – Real Salt Lake

05:00 Polsat Sport Extra
MLS: Seattle Sounders – Los Angeles FC

07:00 Polsat Sport | Polsat Sport News | PolsatSport.pl
Poranek z Polsatem Sport (Krzysztof Wanio)

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Dariusz Urbanowicz, Wojciech Piela)

14:00 Kanał Sportowy | Weszło FM
Magazyn Lig Egzotycznych: Bośnia i Hercegowina (Adam Kotleszka, Jan Długokęcki)

16:55 TVP Sport
2. liga: Studio (Mariusz Jankowski, Sebastian Mila, Arkadiusz Onyszko, Rafał Ulatowski)

17:10 Polsat Sport
1. liga: Radomiak Radom – Miedź Legnica (Szymon Rojek, Janusz Kudyba – z Radomia)

17:30 TVP Sport
2. liga: Bytovia Bytów – Resovia Rzeszów (Hubert Bugaj, Tomasz Sokołowski – z Bytowa)

19:00 Ipla
Do jednej bramki (Paweł Ciszek, Bożydar Iwanow)

19:30 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
Serie A: Parma Calcio – Atalanta Bergamo (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

20:15 TVP Sport
2. liga: GKS Katowice – Stal Rzeszów (Sławomir Kwiatkowski, Piotr Mandrysz – z Katowic)

20:40 Polsat Sport Extra
1. liga: Warta Poznań – Termalica Nieciecza (Cezary Kowalski, Tomasz Łapiński – z Grodziska Wielkopolskiego)

21:45 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
Serie A: Inter Mediolan – SSC Napoli (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

22:00 Kanał Sportowy | Weszło FM
Hejt Park (Krzysztof Stanowski, Marek Citko)

22:20 TVP Sport | TVPSport.pl
Sportowy wieczór (Maciej Jabłoński)

 

Środa 29.07.2020

02:00 Polsat Sport Extra
MLS: Columbus Crew – Minnesota United

04:30 Polsat Sport Extra
MLS: Portland Timbers – FC Cincinnati

07:00 Polsat Sport | Polsat Sport News | PolsatSport.pl
Poranek z Polsatem Sport (Marek Magiera, Paweł Gołaszewski)

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Wojciech Piela, Paweł Paczul)

10:00 Weszło FM
Tego Słuchaj Wiślaku (Kamil Kania)

12:00 Weszło FM
Podsumowanie ekstraklasy: Śląsk Wrocław (Kamil Gapiński, Paweł Paczul, Wojciech Jagoda)

13:00 Weszło FM
Głos Portowców (Bartosz Ślusarski, Adam Krokowski, Daniel Przybysz)

13:00 Kanał Sportowy
Top 10 (Tomasz Smokowski, Leszek Milewski)

16:00 Weszło FM
Die Qualitat (Adam Kotleszka, Damian Gąska, Piotr Szymczuk)

19:30 Eleven Sports 1
Serie A: Sampdoria Genua – AC Milan (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

19:30 Eleven Sports 2
Serie A: Lazio Rzym – Brescia Calcio (Julian Kowalski, Piotr Czachowski)

19:30 Eleven Sports 4
Serie A: Sassuolo Calcio – Genoa CFC (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

20:30 Polsat Sport Extra
Puchar Turcji: Trabzonspor Kulubu – Alanyaspor Kulubu

20:45 Eleven Sports 3
Championship: Brentford FC – Swansea City (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

21:45 Eleven Sports 1
Serie A: Cagliari Calcio – Juventus Turyn (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

21:45 Eleven Sports 2
Serie A: Torino FC – AS Roma (Sebastian Chabiniak, Mikołaj Kruk)

21:45 Eleven Sports 4
Serie A: ACF Fiorentina – Bologna FC (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

22:00 Kanał Sportowy | Weszło FM
Hejt Park (Michał Pol, Bartosz Ostałowski)

22:00 TVP Sport | TVPSport.pl
Sportowy wieczór (Piotr Sobczyński)

 

Czwartek 30.07.2020

07:00 Polsat Sport | Polsat Sport News | PolsatSport.pl
Poranek z Polsatem Sport (Marek Magiera)

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Michał Łopaciński, Adam Kotleszka)

13:00 Weszło FM
Kiedyś to było: Finały Ligi Mistrzów 2001-2004 (Kamil Kania, Michał Kołkowski, Błażej Dawidowicz)

14:00 Weszło FM
Stacja Bułgarska (Damian Smyk)

15:00 Weszło FM
Trójmiasto jest nasze (Paweł Paczul, Tomasz Osowski)

16:00 Weszło FM
Jak uczyć futbolu (Przemysław Mamczak, Tomasz Tchórz)

17:00 Kanał Sportowy
LaLiga Bonita (Michał Pol, Jakub Kręcidło, Dominik Piechota, Natalia Ostrowska)

17:30 Weszło FM
Czarna eLka (Wojciech Piela, Paweł Gołaszewski, Łukasz Gikiewicz, Ivica Vrdoljak)

18:00 ETOTO
Piłkarski Quiz Pod Napięciem (Edward Durda, Tomasz Smokowski, Wojciech Papuga, Michał Żewłakow, Dominik Ebebenge)

19:00 Weszło FM
Podsumowanie ekstraklasy: Piast Gliwice (Kamil Kania, Michał Zichlarz, Jarosław Kaszowski)

20:00 Weszło FM
Niesamowite Opowieści Sportowe (Dariusz Urbanowicz, Wojciech Piela)

20:45 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
Championship: Fulham FC – Cardiff City (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

22:00 Kanał Sportowy | Weszło FM
Hejt Park (Monika Wądołowska, Damian Kądzior)

22:00 TVP Sport | TVPSport.pl
Sportowy wieczór (Sylwia Dekiert)

500PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO