Ranking bukmacherów piłkarskich
24.07.2020
Ostatnia aktualizacja 7 sierpnia, 2020 o 13:28

Zakłady na mecze piłki nożnej to najbardziej popularna gałęź rynku bukmacherskiego. Obstawianie dla zwiększenia emocji podczas oglądania meczów? A może chęć zarobienia dobrych pieniędzy na dyscyplinie, którą ogląda się od małego? Jest wiele argumentów za tym, ale u którego polskiego legalnego bukmachera znajdziemy najlepszą ofertę na futbol? Poniżej nasz ranking oparty na obserwacjach całego rynku.

1. miejsce – STS

Jeśli chodzi o rankingi dotyczące zakładów wzajemnych, to STS w większości przypadków jest w czołówce. Nie inaczej jest w kwestii rankingów typowo piłkarskich, bo w naszej opinii to właśnie największy polski operator może pochwalić się najlepszą ofertą na mecze piłki nożnej. Zaletami Star-Typ Sport są przede wszystkim wysokie kursy, które ze względu na podatek, przyciągają sporo graczy i klientów oraz łatwość w obsłudze i interfejs. Plusem STS jest także oferta, która nie ogranicza się jedynie do najlepszych lig piłkarskich, ale także opiera się na ligach niższych czy mniej popularnych.

Założenie nowego konta w STS wiąże się także z tym, że można skorzystać z promocji na bonus od depozytu, który w STS jest ograniczony do maksymalnie 1200 PLN.

BONUS OD DEPOZYTU DO 1200 PLN W STS

2. miejsce –Betclic

Pozycja wicelidera w naszym rankingu należy do Betclica. Betclic to szeroka oferta i wysokie kursy. Oprócz tego bukmacher przyciąga do siebie klientów bardzo atrakcyjną ofertą bonusową. Można podjąć większe ryzyko i sięgnąć po zakład bez ryzyka do 550zł ze zwrotem na konto bonusowe lub ograniczyć ryzyko praktycznie do zera i zdecydować się na zakład bez ryzyka do 50zł ze zwrotem na konto główne z możliwością wypłacenia środków od razu.

W Betclicu możecie wybrać pomiędzy dwoma kodami promocyjnymi. Pierwszy GRAMGRUBO50 daje zakład bez ryzyka do 50zł ze zwrotem na saldo główne. Drugi GRAMGRUBO550 daje zakład bez ryzyka do 550zł ze zwrotem na saldo bonusowe. Oba warianty to świetne opcje i tylko od was zależy, którą z nich wybierzecie.

ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 550 PLN W BETCLIC

3. miejsce – BETFAN

Trzecie miejsce w zestawieniu należy do BETFAN. Bukmacher kojarzy się ze swoją zieloną stroną internetową, a to od razu wywołuje pozytywne myślenie. To jednak tylko dodatek do bardzo dobrych kursów i szerokiej oferty. W BETFAN znajdziemy nie tylko największe hity, ale nawet bardzo niszowe ligi. Praktycznie na każdy mecz bukmacher oferuje bardzo duży wybór pod względem zakładów. Absolutnym hitem w BETFAN jest możliwość gry bez podatku, a dzięki temu można liczyć na większe wygrane.

Zakładając konto w BETFAN z kodem promocyjnym GRAMGRUBO można liczyć na bonus powitalny 3 000zł, zakład bez ryzyka 100zł oraz grę bez podatku.

BONUS OD DEPOZYTU DO 3000 PLN + GRA BEZ PODATKU W BETFAN

4. miejsce –TOTALbet

Czwarte miejsce to TOTALbet. Bukmacher przyciąga graczy szeroką ofertą promocyjną oraz atrakcyjnymi kursami i szerokim wyborem pośród wszystkich zakładów na piłkę nożną. Na start w TOTALbet można liczyć na bonus powitalny do 5000zł. Przy tym nowi gracze mogą liczyć na bardzo atrakcyjny freebet.

W TOTALbet z wykorzystaniem kodu GRAMGRUBO przy rejestracji można liczyć na powiększony freebet 30+20zł. Dzięki wykorzystaniu kodu promocyjnego można liczyć na zwiększenie standardowego freebetu na start z 30 do 50zł.

BONUS OD DEPOZYTU DO 5000 PLN + 40 PLN FREEBET

5. miejsce – Totolotek

Piąta lokata w naszym rankingu przypadła Totolotkowi. Bukmacher mimo obecności na rynku od bardzo dawna idzie z duchem czasu i widać, że dostosowuje się pod potrzeby swoich klientów. Miano najstarszej firmy bukmacherskiej w Polsce musi działać na wyobraźnię graczy. Dzięki temu Totolotek cieszy się zaufanie większości obstawiających i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku.

Nowoczesna strona z przejrzystą i intuicyjną nawigacją, wysokie kursy i obecność wielu meczów
w ofercie to argumenty za tym, żeby piłkę nożną obstawiać właśnie w Totolotku.

BONUS OD DEPOZYTU DO 500 PLN W TOTOLOTKU