AS Roma chętna pozyskania Victora Mosesa

25.07.2020

Serwis CalcioMercato.it informuje, że AS Roma jest chętna pozyskania nigeryjskiego zawodnika – Victora Mosesa, który przebywa obecnie na wypożyczeniu w Interze Mediolan.

Piłkarz grający obecnie dla „Nerazzurrich” został wypożyczony z Chelsea. Londyński klub z pewnością nie wiąże nadziei z Mosesem, ponieważ nawet przed ofensywą transferową nie widniał on w planach „The Blues”. Teraz jego sytuacja jest przesądzona i latem powinien definitywnie zmienić zespół.

Pozostanie we Włoszech?

Moses w styczniu trafił na wypożyczenie do Interu Mediolan, gdzie jego trenerem jest Antonio Conte. Szkoleniowiec poznał go już w czasach, gdy prowadził Chelsea. Jednak obecnie włoska przygoda Nigeryjczyka nie należy do udanych. W rozgrywkach Serie A wystąpił tylko w dziewięciu spotkaniach, chociaż zanotował w nich cztery asysty. Jednak wiele wskazuje na to, że piłkarz pożegna się z Interem. Tym samym jest to szansa dla włodarzy Romy mogący być zainteresowani usługami zawodnika.

Roma

AS Roma aktualnie zajmuje piątą pozycję w Serie A. Nie ma już szans na wyższą lokatę, ale musi uważać na zespoły znajdujące się poniżej. W 1/8 finału Ligi Europy klub z Rzymu zmierzy się z Sevillą.