BETFAN bonus powitalny
26.07.2020
Ostatnia aktualizacja 25 sierpnia, 2020 o 16:07

W jaki sposób zachęcić nowych graczy do odwiedzenia danego bukmachera? Najlepiej oferując im prezenty za rejestrację. Drogą tą poszło wielu przedstawicieli rynku bukmacherskiego, w tym BETFAN. Jak działa bonus powitalny od BETFAN, kto może go dostać i w jaki sposób się z nim obchodzić? Odpowiadamy na wszystkie pytania!

Zanim jednak poznamy powitalny bonus, sprawdźmy, jakie są najważniejsze informacje o bukmacherze BETFAN. Co warto wiedzieć, o tej legalnie funkcjonującej w Polsce firmie?

BETFAN – najważniejsze informacje

BETFAN to w pełni legalny w Polsce bukmacher, który posiada licencję na funkcjonowanie przyznaną przez Ministerstwo Finansów. Za zarządzanie marką odpowiada założyciel, czyli BETFAN Sp. z o.o.. Firma ma polski kapitał i funkcjonuje na razie wyłącznie w Internecie poprzez domenę betfan.pl. Pozwolenie na organizowanie gier i zakładów firma uzyskała stosunkowo niedawno, bo 29 października 2018 roku.

Bukmacher stara się wybić ze swoją ofertą, choć na razie nie angażuje się szeroko w akcje promocyjne, marketingowe i sponsoringowe. Na razie firma postawiła szerzej na esport (gracze mają możliwość korzystania ze specjalnie stworzonych dla nich podstron) oraz współpracę z Mariuszem Pudzianem Pudzianowskim. Aby przyciągnąć nowych Klientów, BETFAN postawił również na bonus powitalny. W jaki sposób możesz otrzymać taki prezent?

Czym jest bonus powitalny BETFAN?

BETFAN swój bonus powitalny nazwał Pakietem Pudziana od wspomnianej wyżej współpracy z Mariuszem Pudzianowskim. Inne nazwy bonusu powitalnego od BETFAN, jakie można spotkać w sieci to bonus powitalny oraz bonus na start. To aktualnie najbardziej rozpowszechniona promocja firmy. Warto jednak wspomnieć, że nowi gracze mogą skorzystać również z opcji Cashback, Gra bez Podatku oraz kodów promocyjnych, które mogą odszukać wśród partnerów portalu.

Wracając do bonusu powitalnego BETFAN, warto zaznaczyć, że do jego aktywacji niezbędna będzie wpłata określonej kwoty na konto główne. Ile można dostać za takie działanie?

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

 1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
 2. Wpłać swój pierwszy depozyt
 3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

Ile wynosi kwota bonusu powitalnego w BETFAN?

Cała nazwa promocji jaką jest bonus powitalny od BETFAN to Pakiet Pudziana 3000zł. Oznacza to, że gracze mogą otrzymać 3000 złotych powitalnego prezentu za skorzystanie z szerokich możliwości bukmachera.  Tak naprawdę jednak przedstawiciele firmy podkreślają, że bonus powitalny może być wyższy i zależy od podejścia gracza do danego tematu.

Oczywiście, wysokość kwoty bonusu zależy od wpłaty na konto główne. Minimalna wpłata depozytu, po której można ubiegać się o bonus od BETFAN to 20 złotych. Jak podkreśla bukmacher, trzeba dokonać trzech wpłat, których łączny bonus to 10 procent ich łącznej stawki. To oznacza, że na początek wpłacając 1000 złotych otrzymasz 100 złotych bonusu (po obróceniu nim, o czym piszemy w dalszej części tekstu).

Na koniec (po spełnieniu wszystkich regulaminowych obostrzeń), przy przerzuceniu pieniędzy z konta bonusowego na główne BETFAN mnoży wygraną razy 10. To oznacza, że jeżeli po obróceniu na koncie bonusowym miałeś 500 złotych, to na konto główne otrzymasz 5000 złotych. W ten sposób – choć nazwa promocji wskazuje, że maksymalny prezent to 3000 złotych – gracz może otrzymać bardzo wysoką kwotę bonusu powitalnego.

Jak dostać bonus powitalny w BETFAN?

Zasady otrzymania bonusu w BETFAN są dość rozbudowane, ale nawet mniej doświadczony typer powinien je zrozumieć. Wysokość kwoty, jaką możesz otrzymać zależy oczywiście od ciebie, twojego podejścia do bonusów powitalnych i zaangażowania. Spójrzmy co powinieneś robić krok po kroku, aby twoje konto powiększyło się o prezent od bukmachera:

 1. Zarejestruj konto w BETFAN – pamiętaj, że bukmacher zastosował obostrzenia wykluczające dotychczasowych graczy w udziału w promocji. Ci mogą skorzystać z innych możliwości i prezentów, jakie ma dla nich BETFAN.
 2. Aktywuj konto – tylko w pełni aktywowane konta mogą być objęte bonusem powitalnym od BETFAN
 3. Wpłać depozyt na konto główne – wpłacając depozyt ustalasz o ile bonusu powitalnego będziesz tak naprawdę się ubiegał. Pamiętaj jednak, że minimalna kwota, jaką możesz wpłacić by brać udział w promocji wynosi 20 złotych
 4. Obróć depozytem – bukmacher wymaga tylko jednokrotnego obrotu pierwszymi środkami z twojego konta głównego
 5. Po obrocie otrzymasz pierwszy bonus – bonus będzie wynosił 10 procent od twoich pierwszych trzech wpłat. Oznacza to, że jeżeli wpłacisz najpierw 20 złotych, później 1000, a następnie 500, to kwota bonusu jaką otrzymasz będzie wynosić 152 złote
 6. Obróć bonusem – tu jest bardziej skomplikowanie, bo bukmacher wymaga pięciokrotnego obrotu, aby przerzucić środki z salda bonusowego na główne
 7. Otrzymasz na konto główne dziesięciokrotną wartość bonusu – jeżeli dokonasz sztuki obrotu, bukmacher przeleje na twoje konto 10x tyle, ile miałeś na koncie bonusowym. W praktyce oznacza to, że jeżeli kwota bonusu wynosiła 152 złote, to na saldo główne dostaniesz ponad 1520 złotych.

Bukmacher informuje, że nie ma ograniczeń jeżeli chodzi o wpłacane kwoty. Są jednak inne wyłączenia i uwagi, o których powinieneś pamiętać, przymierzając się do pełnego wykorzystania bonusu od BETFAN.

Bonus powitalny BETFAN – wyłączenia i uwagi

Bonus powitalny BETFAN powala wysokością, ale gracze powinni pamiętać, że jest on trudny do uzyskania jeżeli będziesz chciał przelać go na swoje konto. Pamiętaj więc o pewnych wyłączeniach i obostrzeniach, rozpoczynając przygodę z bukmacherem

 • W promocji mogą wziąć udział wyłącznie nowi gracze BETFAN
 • W promocji mogą wziąć udział tylko pełnoletni obywatele Rzeczypospolitej Polskiej
 • Do udziału w bonusie powitalnym BETFAN wymagane jest w pełni aktywne konto z wszystkimi uprawnieniami
 • Minimalna kwota depozytu, jaka bierze udział w promocji to 20 złotych
 • Maksymalna kwota, jaką można otrzymać za obrót depozytu to 100 złotych
 • W obrocie pierwszym biorą udział wyłącznie kupony określone jako AKO
 • Czas na obrót depozytem wynosi 28 dni. Po tym czasie promocja się dezaktywuje
 • Bonusem powitalnym trzeba obrócić pięciokrotnie
 • Czas na obrót bonusem wynosi 50 dni. Po tym czasie bonus przepada
 • Na kuponie do obrotu muszą być minimum dwa zdarzenia

Jak widzisz, bukmacher nie zastosował bardzo skomplikowanych procedur dotyczących odbioru nagrody powitalnej. Oznacza to, że po spełnieniu większości warunków będziesz mógł wypłacić środki z konta bonusowego, na główne. A co później?

Jak wypłacić bonus powitalny na konto?

Żeby wypłacić środki z bonusu powitalnego od BETFAN musisz wypłacić je z salda bonusowego na saldo główne. W tym celu konieczne będzie najpierw jednokrotne obrócenie saldem głównym (środkami, które sam wpłacisz) w ciągu 28 dni a następnie pięciokrotne obrócenie otrzymaną z bonusu kwotą. Na obrót masz łącznie 50 dni, więc jest to wystarczający czas, aby zacząć działać. Obroty mają jednak pewne warunki. O czym należy pamiętać?

 • Kupon do obrotu depozytem to wyłącznie AKO, a minimalny kurs łączny to 2,00
 • Bonus powitalny możesz obrócić na kuponie, który ma minimum dwa zdarzenia, a każde ma kurs nie mniejszy niż 1,45

Jak widzisz, zasady funkcjonowania bonusu powitalnego od BETFAN są proste i klarowne. Jeżeli uda ci się obrócić saldo bonusowe, to bukmacher pomnoży je dziesięciokrotnie i przeleje na twoje konto główne. W takim przypadku będziesz mógł wypłacić bonus na swoje konto w banku, które podałeś podczas rejestracji swojego konta. Masz również możliwość dalszego korzystania z tych środków, działając z ofertą BETFAN.

Na co możesz wydać bonus powitalny od BETFAN?

Bonus powitalny, który w ramach promocji Pakiet Pudziana 3000 złotych trafi już na twoje konto możesz obstawiać na kolejnych kuponach z salda głównego. Co czeka na ciebie w czasie typowania z BETFAN? Bukmacher ma szeroką i ciekawą ofertę, z której korzysta coraz więcej graczy w Polsce.

W ofercie BETFAN znajdziesz między innymi najpopularniejsze wydarzenie piłkarskie, ale też między innymi:

 • Chińską ligę w piłkę ręczną
 • Izraelską ligę w piłkę ręczną
 • Zakłady specjalne związane z Robertem Lewandowskim
 • Niemieckie turnieje w badmintona

Poza tym, BETFAN słynie z bardzo dużego zaangażowania w esport. Znajdziesz więc rozgrywki w League of Legends, Counter-Strike i inne najpopularniejsze tytuły w sportach elektronicznych. W opinii graczy bukmacher oferuje na te wydarzenie bardzo konkurencyjne kursy, a biorąc pod uwagę możliwe wykorzystanie sporego bonusu powitalnego, warto z nich skorzystać.

Poza tym, co oczywiste, BETFAN oferuje zakłady na inne najpopularniejsze w Polsce dyscypliny czy konkurencje takie jak żużel, sporty walki, piłka ręczna, koszykówka, hokej na lodzie i inne. Można obstawiać też politykę, ale również coraz popularniejsze wśród typerów w Polsce sporty wirtualne.

Bonus powitalny BETFAN – pytania i odpowiedzi

Czy bonus powitalny w BETFAN obowiązuje tylko nowych graczy?

Tak, bonus mogą wykorzystać wyłącznie gracze, którzy założyli konto u bukmachera BETFAN i nie wpłacili wcześniej środków depozytowych. Na saldo główne trafia natomiast dziesiąta część trzech pierwszych wpłat, więc jest szansa, że starszy użytkownik nie wykorzystał jeszcze pełnej możliwości bonusu powitalnego od BETFAN. W celu pełnego wykorzystania należy trzy razy wpłacić środki na depozyt i trzy razy nimi obrócić.

Ile wynosi kwota bonusu powitalnego od BETFAN?

W teorii bukmacher podkreśla, że kwota jaką maksymalnie można otrzymać to 3000 złotych. Wynika to z faktu, że 10 procent od każdego depozytu może wynieś maksymalnie 100 złotych, a więc 3 bonusy po 100 złotych pomnożone dziesięciokrotnie dają 3000 złotych. W praktyce jednak obracanie bonusem zwiększa jego wartość, więc po pięciokrotnej kalkulacji kwota może wynieść nawet 10000 złotych.

Kto nie otrzyma bonusu od BETFAN?

Bonusu od BETFAN nie otrzymają użytkownicy, którzy już mieli okazję go wykorzystać, a także niepełnoletni oraz gracze, którzy nie posiadają pełnej aktywacji konta. Do zgarnięcia bonusu konieczna jest również wpłata na depozyt.

Czy jakieś zakłady nie biorą udziału w promocji bonus powitalny BETFAN?

Bukmacher nie wyłącza żadnych zakładów, jeżeli chodzi o kategorię. Podkreśla jednak, że konieczny jest obrót pierwotny depozytem po kursie wyższym niż 2,00 (łącznie) i obrót środkami bonusowymi, gdzie każde ze zdarzeń (nie mniej niż dwa) nie może mieć kursu niższego niż 1,45

W jakiej sytuacji można wypłacić środki z bonusu powitalnego na konto główne?

Środki można wypłacić w przypadku pięciokrotnego obrócenia nimi zgodnie z zasadami podanymi przez bukmachera. Przeczytasz o nich wyżej.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

 1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
 2. Wpłać swój pierwszy depozyt
 3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!