Serie A: Zlatan Ibrahimović podpisze nowy kontrakt?

26.07.2020

Według włoskiego dziennikarza Vito Angele napastnik AC Milan pozostanie w ekipie „Rossoneri” na następny sezon. Informacja podana została na profilu dziennikarza na portalu Twitter. 

Milan w ostatnim czasie słynie z doskonałej formy. Po wznowieniu rozgrywek Serie A drużyna prowadzona przez Stefano Pioliego jeszcze nie przegrała. W dziesięciu spotkaniach odniosła siedem zwycięstw.

Powrót do klubu

Zlatan Ibrahimović trafił do Milanu w styczniu tego roku. Nie jest to jednak jego pierwsza przygoda z zespołem „Rossoneri”. Wcześniej był piłkarzem włoskiego klubu w latach 2010-2012 . W tym sezonie wystąpił w szesnastu spotkaniach Serie A, zdobywając siedem bramek i notując cztery asysty. Niewątpliwie nowy kontrakt dla szwedzkiego napastnika nie byłby zaskoczeniem.

Walka o piątą pozycję

Milan obecnie zajmuję szóstą lokatę w rozgrywkach Serie A, lecz ma szansę na zajęcie jednej pozycji wyżej. O to miano powalczy z drużyną Romy. Faworytem z pewnością jest klub z Rzymu, gdyż ma punkt więcej oraz mecz rozegrany mniej. Jednak forma Milanu może zaważyć na ostatecznym sukcesie.