Domagoj Antolić z szansami na pozostanie w Legii Warszawa

27.07.2020

Legia Warszawa ma za sobą udany sezon. Po raz czternasty została mistrzem Polski. Jednym z czołowych jej zawodników był Domagoj Antolić, którego wybrano najlepszym pomocnikiem rozgrywek PKO Ekstraklasy. 

Jak informuje Piotr Koźmiński z „Super Expressu” Chorwatem interesują się kluby z Rosji, Turcji, Grecji oraz jeden klub z Włoch. Jednak sam zawodnik w wywiadzie dla wspomnianego „Super Expressu” stwierdził, że chce pozostać w klubie ze stolicy. Piłkarz ma ważny kontrakt do końca obecnego roku, lecz według informacji podanych przez dziennikarza Piotra Koźmińskiego pomocnik musi się liczyć z obniżką pensji, lecz szansę na pozostanie 30-latka w Warszawie są większe niż mniejsze.

Dobry sezon

Domagoj Antolić z początku nie spisywał się tak dobrze jak w zakończonej niedawno kampanii. Chorwat wystąpił w 32 spotkaniach rozgrywek PKO Ekstraklasy, zdobywając trzy bramki oraz notując pięć asyst. 30-latek został wybrany pomocnikiem sezonu. Do klubu z Warszawy trafił zimą 2018 roku, przechodząc z Dinama Zagrzeb za kwotę 750 tysięcy euro.

Walka w Europie

Legia Warszawa po zdobyciu czternastego tytułu mistrza Polski będzie reprezentować nasz kraj w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Klub ze stolicy zmagania w Europie rozpocznie w drugiej połowie sierpnia.