Kepa odejdzie z Chelsea. Trzech kandydatów do zastąpienia Hiszpana

28.07.2020

Wydaje się, że Frank Lampard zamierza pozbyć się Kepy Arrizabalagi. „Sky Sports” podaje, że na liście życzeń Chelsea widnieją nazwiska trzech bramkarzy. Najprawdopodobniej jeden z nich zastąpi Hiszpana w bramce „The Blues”. 

Zawodnicy znajdujący się na radarze „The Blues” to Jan Oblak, Andre Onana oraz Nick Pope. Najdroższą opcją byłby zdecydowanie Słoweniec z Atletico Madryt.

Kepa na wylocie

Kepa od początku swojego pobytu na Stamford Bridge nie może przekonać do swoich umiejętności ekspertów, kibiców oraz przede wszystkim menedżera Franka Lamparda. Szkoleniowiec „The Blues” liczy na pozyskanie nowego golkipera, który znacznie podniesie jakość gry defensywnej zespołu.

Kto trafi na Stamford Bridge?

Najgłośniej w ostatnich dniach słychać o zainteresowaniu Janem Oblakiem. Jeśli jednak Chelsea spróbuje pozyskać bramkarza Atletico, będzie musiała liczyć się z wydatkiem około 100 milionów funtów. Patrząc na dotychczasowe ruchy transferowe oraz prawdopodobny zakup Kaia Havertza, trudno oczekiwać, by „The Blues” znaleźli fundusze na sprowadzenie Słoweńca.