Program dla kibiców futbolu. Aktualizowany na bieżąco [31.07-06.08.2020]
Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień.
Co warto obejrzeć w tym tygodniu?
Zanim przejdziemy do programu, pragniemy zaznaczyć, że warto do niego wracać, ponieważ cały czas będzie aktualizowany o nowe wydarzenia.
Piątek 31.07.2020
02:00 Polsat Sport Extra
MLS: Philadelphia Union – Sporting Kansas City
07:00 Polsat Sport | Polsat Sport News | PolsatSport.pl
Poranek z Polsatem Sport (Przemysław Iwańczyk, Paweł Gołaszewski, Cezary Kowalski)
07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Michał Łopaciński, Wojciech Piela)
13:00 Kanał Sportowy
Stanowisko (Krzysztof Stanowski)
16:00 Polsat Sport Extra
Mecz towarzyski: Bayern Monachium – Olympique Marsylia (Grzegorz Michalewski, Jacek Ziober)
16:25 TVP Sport
2. liga: Studio (Maciej Adamiak, Tomasz Kłos, Veljko Nikitović)
17:00 TVP Sport
2. liga: Resovia Rzeszów – Stal Rzeszów (Maciej Iwański, Robert Podoliński – z Rzeszowa)
17:00 Polsat Sport
1. liga: Studio (Szymon Rojek, Dominik Nowak – z Grodziska Wielkopolskiego)
17:40 Polsat Sport
1. liga: Warta Poznań – Radomiak Radom (Cezary Kowalski, Janusz Kudyba – z Grodziska Wielkopolskiego)
22:00 TVP Sport | TVPSport.pl
Sportowy wieczór (Maciej Jabłoński)
22:00 Weszło FM
Hyde Park (Dariusz Urbanowicz, Jakub Majewski)
Sobota 01.08.2020
01:30 Polsat Sport Extra
MLS: Orlando City – Los Angeles FC
08:30 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Dariusz Urbanowicz, Adam Kotleszka, Radosław Nawrot, Rafał Nahorny, Jacek Bayer)
09:00 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
A-League: Melbourne City – Sydney FC (Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda)
09:00 Kanał Sportowy
Trening piłkarski (Robert Podoliński)
10:45 TVP Sport | Weszło TV | Weszło FM 11:45 Weszło TV | Weszło FM
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Kamil Gapiński, Marek Śledź, Maciej Szymański)
13:30 Polsat Sport Extra
Premiership: Aberdeen FC – Glasgow Rangers (Mariusz Hawryszczuk, Dariusz Wdowczyk)
15:30 Weszło FM
Podsumowanie sezonu: Cracovia Kraków (Kamil Kania, Kamil Jagodyński, Wojciech Górski)
18:00 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
Serie A: Brescia Calcio – Sampdoria Genua (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)
18:00 Eleven Sports 1
Puchar Anglii: Studio (Mateusz Majak, Michał Zachodny)
18:30 Eleven Sports 1
Puchar Anglii: Arsenal Londyn – Chelsea Londyn (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)
20:45 Eleven Sports 1
Serie A: Atalanta Bergamo – Inter Mediolan (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)
20:45 Eleven Sports 2
Serie A: Juventus Turyn – AS Roma (Mateusz Święcicki)
20:45 Eleven Sports 3
Serie A: SSC Napoli – Lazio Rzym (Julian Kowalski, Piotr Czachowski)
20:45 Eleven Sports 4
Serie A: AC Milan – Cagliari Calcio (Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak)
22:00 Kanał Sportowy
Mój pierwszy raz (Tomasz Smokowski, Artur Siódmiak)
22:00 Weszło FM
Hyde Park (Kamil Gapiński, Michał Kożuchowski, Łukasz Pękacki)
Niedziela 02.08.2020
02:00 Polsat Sport Extra
MLS: San Jose Earthquakes – Minnesota United
04:30 Polsat Sport Extra
MLS: New York City – Portland Timbers
10:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Kamil Gapiński, Jakub Białek, Maciej Wąsowski, Michał Zachodny)
11:00 Polsat Sport | PolsatSport.pl 12:25 PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Bożydar Iwanow, Cezary Kowalski, Roman Kołtoń, Bogdan Kłys, Robert Graf, Bartłomiej Jaskot)
11:30 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
A-League: Newcastle Jets – Western United
17:30 Polsat Sport Extra
Premiership: Celtic Glasgow – Hamilton Academical (Mariusz Hawryszczuk, Dariusz Dziekanowski)
18:00 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
Serie A: SPAL Ferrara – ACF Fiorentina (Julian Kowalski)
20:00 Weszło TV
Quiz (Paweł Paczul, Jakub Białek, Jakub Olkiewicz, Jan Mazurek, Cezary Stefańczyk)
20:45 Eleven Sports 1
Serie A: Genoa CFC – Hellas Werona (Julian Kowalski)
20:45 Eleven Sports 2
Serie A: US Lecce – Parma Calcio (Sebastian Chabiniak)
20:45 Eleven Sports 3
Serie A: Bologna FC – Torino FC (Marcin Grzywacz)
20:45 Eleven Sports 4
Serie A: Sassuolo Calcio – Udinese Calcio
22:00 TVP Sport | TVPSport.pl
Sportowy wieczór (Sylwia Dekiert)
Poniedziałek 03.08.2020
07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Adam Kotleszka, Dariusz Urbanowicz)
10:25 Onet | Kanał Sportowy 11:30 Kanał Sportowy Extra
Misja Futbol (Mateusz Borek, Adam Kotleszka, Łukasz Olkowicz, Dariusz Mioduski, Dariusz Marzec)
18:30 Weszło FM
Pierwszoligowiec (Samuel Szczygielski, Szymon Janczyk, Szymon Piórek)
19:00 Newonce
La Polemica (Dominik Piechota, Jakub Skalski)
21:00 TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Paweł Wilkowicz, Piotr Żelazny)
22:00 TVP Sport | TVPSport.pl
Sportowy wieczór (Maciej Jabłoński)
22:00 Weszło FM
Hyde Park (Wojciech Hadaj, Piotr Mosór)
Wtorek 04.08.2020
07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Kamil Gapiński, Paweł Paczul, Wojciech Chmielarz)
14:00 Kanał Sportowy | Weszło FM
Magazyn Lig Egzotycznych: Luksemburg (Adam Kotleszka, Dariusz Brzyski, Michał Augustyn)
16:30 Weszło FM
Die Qualitat (Adam Kotleszka, Piotr Szymczuk, Damian Gąska)
19:00 Ipla
Do jednej bramki (Paweł Ciszek, Jerzy Mielewski)
20:45 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
Championship: Brentford FC – Fulham FC (Marcin Grzywacz)
22:20 TVP Sport | TVPSport.pl
Sportowy wieczór (Maciej Jabłoński)
Środa 05.08.2020
07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Michał Łopaciński, Samuel Szczygielski)
10:00 Weszło FM
Kiedyś to było: Wisła Kraków w Pucharze UEFA 2002/03 (Kamil Kania, Leszek Milewski, Michał Kołkowski)
13:00 Kanał Sportowy
Top 10 (Tomasz Smokowski, Leszek Milewski)
17:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: Studio (Paulina Chylewska, Roman Kołtoń, Dariusz Dziekanowski, Artur Wichniarek, Radosław Majewski)
18:55 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: Szachtar Donieck – VFL Wolfsburg (Andrzej Janisz, Tomasz Hajto)
18:55 Polsat Sport Premium 2
Liga Europy: FC Kopenhaga – Basaksehir Stambuł (Grzegorz Michalewski, Paweł Golański)
21:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: Manchester United – LASK Linz (Marcin Feddek, Maciej Żurawski)
21:00 Polsat Sport Premium 2
Liga Europy: Inter Mediolan – Getafe CF (Cezary Kowalski, Marcin Lepa)
22:00 Kanał Sportowy
Hejt Park (Michał Pol, Krzysztof Stanowski)
22:00 TVP Sport | TVPSport.pl
Sportowy wieczór (Piotr Sobczyński)
Czwartek 06.08.2020
02:00 Polsat Sport Extra
MLS: Philadelphia Union – Portland Timbers
07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Kamil Gapiński, Dariusz Urbanowicz)
12:00 Weszło FM
Magazyn Ligi Mistrzów (Kamil Kania, Michał Trela, Maciej Łuczak, Dawid Szymczak, Przemysław Langier, Michał Bojanowski, Kamil Rogólski)
14:00 Weszło FM
Stacja Bułgarska (Damian Smyk, Piotr Chołdrych)
15:00 Weszło FM
Trójmiasto jest nasze (Paweł Paczul, Michał Kołkowski, Arkadiusz Bruliński)
16:00 Weszło FM
Jak uczyć futbolu (Przemysław Mamczak, Rafał Matusiak)
17:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: Studio (Przemysław Iwańczyk, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Piotr Czachowski, Grzegorz Rasiak)
17:00 Kanał Sportowy
LaLiga Bonita (Michał Pol, Jakub Kręcidło, Dominik Piechota, Wojciech Kowalczyk, Natalia Ostrowska)
18:00 ETOTO
Piłkarski Quiz Pod Napięciem (Michał Pol, Edward Durda, Roman Kołtoń, Piotr Włodarczyk, Wojciech Papuga)
18:55 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: Sevilla FC – AS Roma (Cezary Kowalski, Paweł Golański)
18:55 Polsat Sport Premium 2
Liga Europy: Bayer Leverkusen – Glasgow Rangers (Mariusz Hawryszczuk, Przemysław Łagożny)
21:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: FC Basel – Eintracht Frankfurt (Andrzej Janisz, Artur Wichniarek)
21:00 Polsat Sport Premium 2
Liga Europy: Wolverhampton Wanderers – Olympiakos Pireus (Piotr Przybysz, Maciej Żurawski)
21:00 Kanał Sportowy | Weszło FM
Hejt Park (Michał Pol, Wiktor Malinowski)
22:20 TVP Sport | TVPSport.pl
Sportowy wieczór (Sylwia Dekiert)