Flavio Paixao: „Niektórzy są chorzy na głowę. Bądź pokorny i szanuj innych”

31.07.2020

Jeden z kluczowych zawodników Lechii Gdańsk opublikował w swoich mediach społecznościowych zaskakujący wpis.

Można przypuszczać, że Flavio Paixao za pośrednictwem swojego Facebooka postanowił odnieść się do rozmowy Przemysława Chlebickiego z bratem bliźniakiem piłkarza, Marco. Wpis napastnika Lechii wywołał bardzo duże kontrowersje.

Kontrowersyjny wywiad

Przypomnijmy, że Marco Paixao w wywiadzie na naszych łamach w mocnych słowach wypowiedział się na temat swojego pobytu w klubie z Trójmiasta. W niewybrednych słowach określił trenera Piotra Stokowca, którego nazwał „wielkim rasistą”. Według jego wersji zdarzeń, szkoleniowiec starał się go poniżać na różne sposoby.

Flavio odpowiedział Marco?

Najwidoczniej jego brat poczuł się zobligowany do zajęcia stanowiska w tej sprawie. W swojej wypowiedzi Flavio stwierdził, że jest wprost zszokowany ostatnimi wydarzeniami. Według niego „gdyby nie Lechia Gdańsk, niektórzy mogliby grać w 3. lidze”. – Nie mogę uwierzyć, że niektórzy ludzie mają na tyle odwagi, żeby powiedzieć publicznie tyle „gó***” przeciwko innym osobom – dodał.

– Cóż, dziś jestem na wakacjach, ale muszę to napisać, ponieważ jestem w szoku. Niestety są ludzie chorzy na głowę, którzy mogą mieć problemy z umysłem albo może potrzebują badań lekarskich, żeby sprawdzić, że ich mózg jest w dobrej kondycji. To takie złe, gdy ludzie mówią publicznie coś nieprawdziwego i tak złego wobec drugiej osoby. Naprawdę nie mogę w to uwierzyć, że ludzie potrafią napisać lub powiedzieć publicznie tak wiele złego wobec innych ludzi. Wdzięczność, szacunek i szczerość to bardzo wymagające słowa, niestety są ludzie, którzy nie znają tych słów. 

– To jest tym bardziej niewiarygodne, że złych słów wobec innych używają ludzie, którzy, gdyby nie Lechia Gdańsk, prawdopodobnie graliby w trzeciej lidze. Jak już wcześniej mówiłem – wdzięczność, szacunek i szczerość to bardzo wymagające słowa. Bądź pokorny, szanuj innych i rozwijaj się. Pamiętaj zawsze jedno, w życiu wszyscy wchodzimy po schodach ale pewnego dnia też musimy zejść. Szanuj innych i idź rozwiązuj swoje problemy z głową.

– Pamiętaj, w Lechii Gdańsk w ostatnich 2 latach zdobyliśmy: Puchar Polski, Superpuchar i 3 miejsce w lidze (najlepszy rok Lechii). Szanuj innych i żyj swoim życiem. Jestem dumny z pracy w Lechii Gdańsk z ludźmi, którzy codziennie uczą mnie dyscypliny i jak rozwijać się jako człowiek i piłkarz. Dziękuję FP28 – można przeczytać w poście piłkarza Lechii w mediach społecznościowych

Well , today even i am in vacation i have to write something… im in shock..Unfortunly there is people that are sick…

Posted by Flávio Lopes Paixão on Thursday, July 30, 2020

Fot. YouTube/Lechia Gdańsk