Lech Poznań: Klub wycenił Karlo Muhara
13.08.2020

Karlo Muhar nie porwał tłumów swoją grą w barwach “Kolejorza”. Pod koniec sezonu został wygryziony przez młodego Jakuba Modera. 

24-letni chorwacki piłkarz trafił do Lecha Poznań latem 2019 roku, przechodząc na zasadzie transferu definitywnego z Interu Zaprešić. W barwach “Kolejorza” wystąpił w 32 spotkaniach, zdobywając w nich jedną bramkę oraz notując dwie asysty.

Klub wycenił zawodnika

Według informacji Piotra Koźmińskiego z “Super Expressu”, Karlo Muhar opuści “Kolejorza” jeszcze w tym okienku transferowym. Lech Poznań oczekuje za swojego zawodnika 400 tysięcy euro. Według serwisu “Transfermarkt” taką samą kwotę przeznaczył klub z Wielkopolski na zakup piłkarza.

Sezon klubu

Lech Poznań zajął drugą pozycję w PKO Ekstraklasie. Tym samym wywalczył prawo startu w eliminacjach do Ligi Europy. W pierwszej rundzie eliminacji do tych rozgrywek “Kolejorz” zmierzy się z łotewskim klubem – Valmiera FC. Spotkanie odbędzie się w czwartek 27 sierpnia na stadionie przy ul. Bułgarskiej 17. Natomiast losowanie par II rundy eliminacji Ligi Europy zaplanowane jest na 31 sierpnia.

Karlo Muhar (fot. YouTube)