Oficjalnie: Patryk Czarnowski i Jakub Pek w Bruk-Bet Termalice

16.08.2020

Oficjalna strona internetowa Bruk-Bet Termaliki Nieciecza potwierdziła, że nowymi zawodnikami zostali Patryk Czarnowski oraz Jakub Pek.

Patryk Czarnowski z drużyną „Słoni” podpisał dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny sezon. Z drugiej strony Jakub Pek z Bruk-Bet Termaliką związał się czteroletnią umową. Obaj zawodnicy do klubu trafili na zasadzie wolnego transferu.

Sezony zawodników

Patryk Czarnowski w poprzedniej kampanii wystąpił w osiemnastu spotkaniach 2. Ligi, grając w barwach Znicza Pruszków. Napastnik zdobył w nich osiem bramek. Na tym samym poziomie rozgrywkowym występował także Jakub Pek, który w minionym sezonie reprezentował zespół Gryfa Wejherowo. Piłkarz rozegrał siedemnaście spotkań, zdobywając jedną bramkę.

Klub

Bruk-Bet Termalica Nieciecza zakończyła sezon 2019/2020 na szóstej pozycji w Fortuna 1. Lidze. Tym samym drużyna prowadzona przez Mariusza Lewandowskiego zajęła miejsce barażowe o awans do PKO Ekstraklasy. Jednak marzenia kibiców o powrocie do wyższej ligi nie trwały zbyt długo, gdyż już w półfinale baraży Termalica przegrała z Wartą Poznań, która później sama wywalczy awans.