Crvena zvezda – Europa FC. Typy, kursy (18.08.2020)
18.08.2020

Nie powinni mieć większych problemów piłkarze Crveny zvezdy z awansem do drugiej rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów. Rywalem serbskiej ekipy jest bowiem zespół Europa FC – drużyna rywalizująca w lidze gibraltarskiej. 

Crvena zvezda – Europa FC zapowiedź (wtorek, 21:00)

Crvena zvezda ma za sobą dwa udane sezony. W obu ostatnich kampaniach serbski klub zakwalifikował się do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Crvena rywalizowała jednak z bardzo wymagającymi przeciwnikami. W trakcie rozgrywek 2018/2019 mowa o PSG, Liverpoolu oraz Napoli, natomiast podczas sezonu 2019/2020 były to: Bayern, Tottenham oraz Olympiakos.

Walkę o grę w fazie grupowej LM trzeci rok z rzędu, Crvena zvezda rozpoczyna od potyczki z Europa FC. Zespół z Gibraltaru na pewno kojarzą kibice z Polski. To właśnie Legia Warszawa w trakcie kampanii 2019/2020 wylosowała ten klub w pierwszej rundzie eliminacyjnej do Ligi Europy.

Warszawski zespół po pierwszym meczu był obiektem drwin wśród sympatyków innych ekip z PKO BP Ekstraklasy. Legia nie zdołała bowiem wygrać na stadionie rywala, remisując 0:0. Ostatecznie “Legioniści” wywalczyli awans w drugim spotkaniu.

Crvena zvezda – Europa FC kursy bukmacherów

Niekwestionowanym faworytem meczu jest Crvena zvezda. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi bowiem 1.03. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 20. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 31.49.

Crvena zvezda – Europa FC typy

Awans serbskiej ekipy wydaje się tylko formalnością. Dlatego też, typujemy sporą liczbę bramek w tym meczu, którą zapewne strzelą gospodarze.

Crvena zvezda – Europa FC | Typ: powyżej 1.5 bramki w pierwszej połowie 1.65 @ STS

Crvena zvezda – Europa FC | Typ: Powyżej 4.5 gola w meczu 2.15 @ STS