Bartosz Slisz: ” Piłkarze Linfield będą rywalizowali o każdy centymetr boiska”

18.08.2020

Legia Warszawa już niedługo zmierzy się w pierwszej rundzie kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Rywalem „Legionistów” na tym poziomie rozgrywek będzie klub z Irlandii Północnej, Linfield FC.

Mistrz Polski już niebawem rozpocznie swoje zmagania w Europie. Z pewnością „Legioniści” są faworytem w starciu z klubem z Irlandii Północnej. Jednak wyższość na papierze trzeba przełożyć na boisko. Początek spotkania o godzinie 19:00.

Ambitni rywale

Głos przed spotkaniem zabrał Bartosz Slisz, który udzielił wywiadu „TVP Sport”. Zawodnik nie ukrywa tego, że ich rywal będzie dzielnie walczył w tym meczu.

– Nie mam wątpliwości, że czeka nas spotkanie z waleczną drużyną. Piłkarze Linfield będą rywalizowali o każdy centymetr boiska. Nie odpuszczą nam w żadnej sytuacji, ale jest na to jedna i skuteczna recepta: musimy być lepszym zespołem. – powiedział piłkarz.

Brak publiczności

We wspomnianej rozmowie Slisz odpowiedział także na temat trudów gry przy pustych trybunach.

– Lepiej gra się ze wsparciem kibiców. Fani naszego klubu wiele razy udowadniali swój poziom. Ich doping był bardzo pomocny, ale nie mamy wpływu na brak ich obecności. Niezależnie od tego, musimy zagrać jak najlepszy mecz. – stwierdził zawodnik.