STS rejestracja
25.08.2020

Rejestracja konta gracza to pierwszy krok do obstawiania u bukmachera. Często kojarzy się to
z długim i żmudnym procesem. Firmy bukmacherskie dostosowują się jednak do potrzeb graczy
i obecnie założenie konta trwa tak naprawdę chwilę. Jak to dokładnie wygląda w STS? Co trzeba zrobić i czym dysponować? Szczegóły i odpowiedzi na wszystkie najważniejsze pytania w poniższym tekście.

STS to jedne z najstarszych zakładów bukmacherskich w Polsce. Firma została założona w 1997 roku
w Katowicach. Bukmacher jest liderem w obu płaszczyznach, stacjonarnie oraz online. STS posiada blisko pół tysiąca punktów naziemnych, które cały czas rozwija stawiając na technologię. Oferowane zakłady w internecie również cieszą się największą popularnością, co znajduje odzwierciedlenie
w statystykach, gdzie STS posiada 47,1% udziałów w całym rynku.

STS S.A.

Adres: ul. Porcelanowa 8, 40-246 Katowice;
KRS nr: 00000829716,
kapitał zakładowy: 2.496.000 zł;
NIP: 642-21-87-001

Rejestracja konta w STS

W STS można od razu dokonać pełnej rejestracji bądź założyć tzw. konto tymczasowe. Konto tymczasowe jest efektem szybkiej rejestracji, czyli znacznego udogodnienia dla wielu graczy. Podając kilka danych możemy od razu obstawiać w STS. Jesteśmy również uprawnieni do bonusu powitalnego i możemy dokonywać szybkich wpłat na nasze konto. Żeby jednak w pełni cieszyć się
z funkcjonalności musimy dokonać weryfikacji konta. Dzięki temu nasze konto zyska status pełnoprawnego i będziemy mogli swobodnie wypłacać środki m.in. przy pomocy szybkich przelewów w 15 minut.

Proces rejestracji konta gracza w STS jest dziecinnie prosty. Przycisk przekierowujący nas do strony rejestracji znajdziemy tuż obok przycisku logowania w prawym górnym rogu. Cała procedura jest intuicyjna i nieskomplikowana.

Następnie otworzy nam się okienko, w którym należy wypełnić kilka pól. Są to dane kontaktowe oraz miejsce na kod promocyjny. Warto skorzystać z kodu GRAMGRUBO, który uprawnia m.in. do powiększonego freebeta powitalnego. Należy tutaj pamiętać o zaznaczeniu pola, w którym deklarujemy naszą pełnoletność oraz akceptujemy regulamin.

W drugim kroku musimy podać nasze dane osobowe i mamy możliwość zweryfikowania naszego konta gracza. Oczywiście można tę procedurę odroczyć w czasie zakładając konto tymczasowe.

Zarejestruj się w STS z kodem FUTBOLNEWS i odbierz freebet w wysokości 29 PLN oraz bonus 100% od depozytu do kwoty 1200 PLN!

Rejestrację w STS można podzielić na dwa rodzaje:

 1. Konto tymczasowe

Konto tymczasowe w STS to normalnie założone konto na stronie bukmachera. Jednak bez najważniejszego kroku w postaci weryfikacji konta nie będziemy w stanie wypłacić wygranych środków. Jakie możliwości daje nam konto tymczasowe?

 • swoboda przy obstawianiu zakładów (sumaryczny limit stawek 5 000zł);
 • możliwość skorzystania z bonusu powitalnego;
 • możliwość korzystania z wszelkiego rodzaju promocji;
 • szybkie wpłaty – możliwość błyskawicznego doładowania konta gracza w celu zawierania kolejnych zakładów;
 • aplikacja mobilna – możliwość korzystania z konta tymczasowego w aplikacji mobilnej;

Trzeba jednak pamiętać, że konto tymczasowe posiada blokadę wypłaty środków. Oznacza to, że
w celu realizacji wypłaty wygranych pieniędzy gracz musi zweryfikować swoje dane.

 1. Konto stałe – w pełni zweryfikowane

Na koncie stałym, czyli w pełni zweryfikowanym, nie ma już żadnych ograniczeń, które specjalnie występują na koncie tymczasowym. Limit sumaryczny stawek nie obowiązuje, a co najważniejsze można swobodnie zlecać wypłaty wygranych i korzystać m.in. z błyskawicznych wypłat, dzięki którym już po kilku – kilkunastu minutach możemy cieszyć się pieniędzmi na naszym koncie w banku.

Weryfikacja konta

Dzięki weryfikacji konta w STS konto z tymczasowego zyskuje pełnoprawny status, a to otwiera graczom furtkę do pełnego wykorzystania możliwości bukmachera. Najważniejszym aspektem jest możliwość dokonywania wypłat z konta gracza poprzez wybraną metodę.

Proces weryfikacji konta STS nie jest skomplikowany i przypomina podobne działania u innych bukmacherów. Najważniejszą rzeczą potrzebną do weryfikacji konta jest dokument potwierdzający tożsamość gracza. W absolutnej większości przypadków obstawiający korzystają z dowodu osobistego, jednak przy weryfikacji można wykorzystać też np. paszport.

Po założeniu konta na stronie STS należy wejść w ustawienia konta i wybrać opcję weryfikacji konta.
W tym miejscu należy załączyć wyraźne skany lub zdjęcia obu stron dokumentu potwierdzającego tożsamość gracza. Po pomyślnej weryfikacji tożsamości założyciela konta bukmacher prześle informację o tym na podany przy rejestracji adres email.

Weryfikacja rachunku bankowego

Kolejnym krokiem będzie weryfikacja rachunku bankowego w celu dokonywania wypłat środków wygranych w STS. W tym celu na stronie bukmachera trzeba podać numer rachunku bankowego, na który będziemy chcieli zlecać wypłaty środków z konta gracza. Oprócz tego gracz musi załączyć dokument potwierdzający, że to właśnie on jest właścicielem wspomnianego rachunku bankowego. Do tego przydać się może wyciąg bankowy z widocznymi danymi osoby weryfikującej konto wraz
z adresem.

Totolotek przeprowadza gracza przez wszystkie elementy weryfikacji krok po kroku podając wskazówki, które pomogą łatwo uzyskać dostęp do wszystkich możliwości konta. Proces weryfikacyjny jest intuicyjny, a w razie jakichkolwiek wątpliwości dział obsługi klienta pozostaje do naszej dyspozycji poprzez dostępny na stronie czat, formularz kontaktowy oraz adres mailowy do kontaktu.

Jak długo trwa weryfikacja?

Weryfikacja dokumentu tożsamości gracza trwa zazwyczaj do 15. minut. W przypadku przeprowadzenia weryfikacji konta w nocy lub w weekend ten czas może ulec wydłużeniu.

Rejestracja i weryfikacja konta w punkcie naziemnym STS

Rejestracja i weryfikacja konta poprzez stronę internetową bukmachera to nie jedyne wyjście. Jeżeli ktoś czuje jakąkolwiek obawę przed udostępnianiem swoich danych w sieci może spokojnie udać się do jednego z 440. punktów stacjonarnych STS.

W kolekturze pracownik STS od ręki założy nam konto gracza w serwisie oraz zweryfikuje naszą tożsamość. W tym celu gracz musi okazać dokument potwierdzający jego tożsamość. Tym sposobem uzyskamy również pełnoprawny dostęp do wszystkich opcji jakie bukmacher daje nam za pośrednictwem swojej strony internetowej.

Nasza opinia o rejestracji w STS

Proces rejestracji w STS trzeba ocenić na plus. Dwuetapowa rejestracja w STS jest dużym pozytywem. Można założyć konto od ręki, przelać pieniądze na grę, obstawić i dopiero w drugiej kolejności zająć się weryfikacją konta. Z pewnością taka opcja przyda się wielu osobom, które chcąc szybko obstawić nie mają czasu na formalności.

Dla tych, którzy nie lubią odkładać rzeczy na następny raz do wyboru pozostaje tradycyjna rejestracja, która również przebiega bardzo sprawnie. Weryfikacja dokumentów potwierdzających tożsamość gracza trwa średnio do 15. minut, czyli bardzo szybko.

Tak jak u innych legalnych bukmacherów w celu zweryfikowania swoich danych należy przedstawić dokument potwierdzający tożsamość. Bardzo dużym plusem STS jest możliwość założenia konta gracza i przeprowadzenia weryfikacji w jednym z 440. punktów naziemnych rozsianych po całej Polsce.

Plusy rejestracji w STS:

 • szybki i przejrzysty proces rejestracji;
 • rejestracja dwuetapowa umożliwiająca założenie konta tymczasowego;
 • szerokie możliwości na koncie tymczasowym;
 • rejestracja konta gracza w jednym z 440. punktów naziemnych;
 • bonus przy rejestracji do 1200PLN;
 • freebet przy rejestracji powiększony z kodem GRAMGRUBO;

Pytania i odpowiedzi

Jak zarejestrować konto w STS?

Rejestracji można dokonać za pomocą formularza dostępnego po kliknięciu w przycisk „Załóż konto” znajdujący się w prawym górnym rogu strony. Wszystkie wymagane pola muszą być wypełnione, aby konto mogło zostać prawidłowo utworzone.

Co to jest konto tymczasowe?

Konto Tymczasowe umożliwia korzystanie z usług STS od razu po przejściu uproszczonej rejestracji. Pozwala korzystać z niemal wszystkich funkcji serwisu. Takie konto posiada sumaryczny limit stawek równy 5000 zł oraz blokadę wypłaty środków do czasu pełnej weryfikacji danych.

Co zrobić, żeby konto było w pełni zweryfikowane?

W celu otrzymania statusu Konta Stałego niezbędne jest dodanie fotokopii dokumentu potwierdzającego tożsamość, zweryfikowanie swojego adresu e-mail, podanie własnego numeru rachunku bankowego, pseudonimu oraz adresu zamieszkania.

Ile średnio trwa weryfikacja konta w STS?

Średni czas weryfikacji konta w STS to około 15 minut.

Czy można zarejestrować się w punkcie stacjonarnym STS?

Tak, można dokonać rejestracji konta gracza w jednym z 440. punktów stacjonarnych STS.

Czy bezpośrednio po pełnym zweryfikowaniu konta można dokonać wypłaty wygranych środków?

Tak, po pełnej weryfikacji gracz może od razu dokonać wypłaty wygranych środków.

Czy w celu rejestracji konta w STS wymagane jest ukończenie 18. roku życia?

Tak, żeby założyć konto gracza w STS trzeba być pełnoletnim.

Czy można dokonywać wpłat na konto tymczasowe?

Tak, na koncie tymczasowym można dokonywać depozytów.

Zarejestruj się w STS z kodem FUTBOLNEWS i odbierz freebet w wysokości 29 PLN oraz bonus 100% od depozytu do kwoty 1200 PLN!